Про це пише Рубрика, посилаючись на Міністерство оборони України.
У чому проблема?
"Військова справа — це постійне вдосконалення. Тренування і навчання щодня роблять нас сильнішими, зберігають життя військовослужбовців та допомагають адаптуватись до сучасних бойових умов", наголосив заступник начальника Головного управління доктрин і підготовки Генерального штабу ЗСУ полковник Євген Межевікін.
Яке рішення?
Як зазначив офіцер, курси в мобільному застосунку "Армія+" стануть ще одним джерелом важливих знань для наших захисників, зокрема щодо застосування сучасних БпЛА.
Своєю чергою заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко додала, що цей освітній проєкт покликаний зміцнити навички солдатів та полегшити їхню адаптацію до нових умов служби.
"Навчання в "Армія+" буде доступне кожному авторизованому військовому. Це про знання та практичні поради військових, щоб допомогти зорієнтуватися в умовах військової служби та зберегти собі життя.
Надалі ці курси зможуть доповнити базову підготовку для новобранців і допоможуть відпрацьовувати практичні навички навіть у польових умовах", — зазначила вона.
Запуск навчання в застосунку відбувся за підтримки Офісу ефективного регулювання BRDO.
Як це працює?
Сервіс-навчання в "Армія+" відкриває доступ до трьох курсів, кожен із яких має модулі та контрольні тести для засвоєння знань:
Кожен курс має певну кількість модулів, що розбиті на уроки.
Наприкінці кожного модуля курсанти проходять тестування, а фінальний іспит підтверджує їхні знання.
Перелік навчальних курсів в "Армія+" розширюватиметься. Зокрема, наступними темами стануть "Зв'язок на полі бою" та "Психологічна підготовка".
Варто додати, що зі слів заступниці міністра, у цьому оновлені стали доступні 5 нових видів рапортів:
Крім цього, у рапортів розширився функціонал. Тепер ініціатор може відкликати рапорт, а командирам можна переглядати попереднього погоджувача рапорту.
На кшталт, командир роти може побачити, що на попередньому етапі рапорт солдата вже погодив командир взводу та далі прийняти рішення щодо погодження.
Нагадаємо, що на початку серпня в Україні офіційно запустили застосунок для українських військовослужбовців "Армія+". Він включає оформлення рапортів онлайн, а також низку інших послуг.
Також у Міністерстві оборони України створюють можливість вести електронні журнали для обліку військового майна.
Окрім того, Міністерство оборони завершило перший етап впровадження у ЗСУ автоматизованої системи управління оборонними ресурсами на базі System Analysis Program Development (SAP).
“Рубрика” розповідає деталі. У чому проблема? З початку повномасштабного вторгнення російська федерація порушила всі можливі… Читати більше
Фонд допомоги військовим "Повернись живим" оприлюднив знімки вибухів у небі над Дніпром вранці 21 листопада.… Читати більше
У Міноборони Канади підтвердили передачу Україні ППО NASAMS. На даний час система вже знаходиться у… Читати більше
З трибуни Парламенту група народних депутатів привітала вихід довгоочікуваної української відеогри "S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля".… Читати більше
Верховна Рада ухвалила закон № 12095 про добровільне повернення на службу для тих, хто вперше… Читати більше
Південно-Африканська Республіка висловила готовність взяти на себе роль посередника у поверненні депортованих росіянами українських дітей.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.