Про це пише Рубрика, посилаючись на Фейсбук UNBROKEN Ukraine.
Як повідомляють, ця перемога стала символічною, адже Андрій подолав дистанцію не лише за себе, а й за свого полеглого товариша — близького друга, Миколу Мялковського, позивний "Мика".
34-річний військовий із Луцька вперше опинився на війні ще у 2014 році. А у перший день повномасштабного вторгнення чоловік пішов до військкомату та вступив до лав 100-ї окремої бригади ТРО, де згодом став командиром стрілецької роти.
Андрій отримав поранення у Донецькій області у квітні цього року.
"Я відчув, що зі мною щось станеться. Записав голосове повідомлення мамі і дружині. Не з першого разу вдалося записати, голос тремтів. Сказав, що зі мною все добре і я декілька днів не виходитиму на зв'язок", — ділиться спогадами Соломін.
Ворожий безпілотник скинув боєприпас просто під його ноги. Того дня він попрощався з життям, очікуючи на смерть.
"Росіяни були дуже близько – на сусідній вулиці. Я сказав хлопцям йти без мене. Відчував під собою велику калюжу крові. Вже поклав руки на турнікети, хотів їх послабити й сказав пошепки: Мика, скоро побачимося!", згадує військовий.
Однак після 9 годин важкої боротьби та клінічної смерті, хлопець вижив. До тями він прийшов лише в Дніпрі, де дізнався, що і справді майже був помер.
"Я прокинувся вже без ніг. Від лікарів дізнався, що якби я втратив ще 100 мл крові, то не вижив би. А також те, що я цілих 6 хвилин перебував у стані клінічної смерті. Десь я думаю, що "Мика" вів мене на тому шляху. Він завжди переймався за когось більше, ніж за себе", — каже Андрій.
Після поранення хлопець пройшов реабілітацію в Центрі UNBROKEN у Львові, де працював над відновленням балансу та м'язової сили.
Фізичний терапевт Всеволод Дребот зазначив, що пацієнт спочатку пересувався за допомогою електричного крісла, але завдяки реабілітації здобув м'язову масу і тепер користується активним кріслом колісним.
"Пацієнт погано тримав баланс, тому пересувався за допомогою електричного крісла колісного. Ми працювали над покращенням координації рухів, а також зміцнювали мʼязи. Вчилися пересідати на поверхні різної висоти та пересуватися на сідницях, у тому числі і сходами. Зараз Андрій набрав м'язову вагу і користується активним кріслом колісним. На ньому пацієнт долає будь-яку дистанцію", — розповідає Дребот.
У "Забігу за двох" Соломін на своєму кріслі колісному подолав 1 км дистанції та фінішував першим.
"Перший старт з тобою, друже, і одразу золото! Без тебе б не зміг. І ми ж знаємо — це точно не останнє", після перемоги сказав Андрій.
Нагадаємо, що Нова пошта спільно з New Run цими вихідними провели перший повністю безбар'єрний марафон, у якому взяли участь понад 5000 бігунів із 40 країн. Мета заходу — зробити біг доступним для всіх. Також у межах події відбувся спеціальний "Забіг за двох" на підтримку поранених військових.
"Сьогодні я зміг подолати дистанцію без того, щоб просити в інших допомоги перенести крісло через бордюр або обʼїжджати ями та шукати шлях, як проїхати далі. Дуже приємно долати дистанцію з розумінням, що я можу робити це сам, адже вона доступна для всіх людей, — поділився Андрій. — Помітні зміни, які Нова пошта запровадила на території ВДНГ. І класно, що після марафону цей простір залишиться доступним".
В Ужгороді під час зустрічі Президента Володимира Зеленського з місцевими виробниками Віцепрем’єр-міністр з відновлення України… Читати більше
Повінь в Іспанії призвела до майже сотні смертей. Ще десятки людей внаслідок надзвичайної ситуації зникли… Читати більше
Російський диктатор володимир путін пішов на все, щоб отримати зброю від КНДР. Однак США та… Читати більше
В Ужгороді Президент України Володимир Зеленський відвідав клінічний центр, де українські захисники проходять реабілітацію після… Читати більше
Російські загарбники ввечері 30 жовтня здійснили масований ракетний обстріл Одещини. Ворог випустив близько десяти ракет різних видів. Про… Читати більше
Співробітництво України та Австрії має значний потенціал для зростання, зокрема у сфері технологій, заявив заступник… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.