fbpx
Сьогодні
Фото 22:38 27 Тра 2024

Посольство Італії передало музичні інструменти Харківському музколеджу, який постраждав від російських обстрілів

Фото Антоніни Вишневської

Сьогодні, 27 травня, Посольство Італійської Республіки в Україні  передало Міністерству культури та інформаційної політики України два цифрових піаніно, тромбон, трубу та валторну. Ці музичні інструменти будуть передані до Харківського музичного фахового коледжу ім. Б. М. Лятошинського, який постраждав від російських бомбардувань.

Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на МКІП. 

Це стало можливим за сприяння Міністерства закордонних справ і міжнародного співробітництва Італійської Республіки, Посольства України в Італійській Республіці, муніципалітету Мілана, а також Міністерства культури та інформаційної політики України.

Італія передала музичні інструменти Харківському музколеджу

Фото Антоніни Вишневської

«Сьогодні ми є свідками співпраці на міждержавному рівні між Україною та Італією. Нині Уряд Італії, в особі шановного пана Посла, передає для української молоді інструменти, які важливі для того, щоб творити, збагачувати наш світ красою та набувати майстерності в музиці. Я маю задоволення подякувати всім дотичним. Адже ніколи не буває багато добра. І чим більше ми будемо сьогодні бачити такого прояву з боку наших партнерів, з боку наших європейських друзів, тим впевненіше ми будемо відчувати те, що ми є бажаними в європейській родині», – сказав т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв. 

Італія передала музичні інструменти Харківському музколеджу

Фото Антоніни Вишневської

Карандєєв наголосив, що це символ солідарності Італії з Україною, жест підтримки від Італії.

"Наша солідарність виявляється також і в культурному секторі. Хотів би подякувати всім, хто був причетний до організації цього заходу», – сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні Й. В. П'єр Франческо Дзадзо", – зазначив Карандєєв.

Він також додав, що цей проєкт був ініційований італійською асоціацією 4 Elements AssociAction. Таким чином вона хотіла продемонструвати солідарність з Україною та, зокрема, Харківським музичним фаховим коледжем ім. Б. М. Лятошинського, що сильно постраждав від російських бомбардувань.

Італія передала музичні інструменти Харківському музколеджу

Фото Антоніни Вишневської

Головною героїнею та амбасадоркою проєкту є українська скрипалька Віра Литовченко. Про неї зняли документальний фільм, який представлятимуть на різноманітних культурних заходах, телеканалах, щоб продовжити збір коштів для Ліцею та сприяти почуттю відповідальності, до будь-якої форми мистецтва.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: