fbpx
Сьогодні
Фото 16:30 24 Тра 2024

Нова айдентика Кременчука: місто отримало свій брендинг

В Кременчуці розробили та представили бренд-айдентику міста, що відображає його унікальну ідентичність та стратегічне бачення розвитку міста. Представлена концепція втілює його історичну спадщину та інноваційний потенціал міста.

Про це інформує Рубрика.

У чому проблема?

Кременчук — це місто з глибокою історією, але вона частково залишається недослідженою. У рамках міжнародної програми "EU4Business"місцевою владою було вирішено розкрити увесь потенціал міста у новому дизайні, позиціонуванні та стратегії.

На меті було створити образ міста, який підкреслить його унікальність, а також підвищити впізнаваність міста як на національному, так і на міжнародному рівнях.

Яке рішення?

Розробкою бренд-айдентики міста займалась агенція OCB Agency. Проєкт співфінансовано Європейським Союзом, урядом Німеччини та Німецькою агенцією з міжнародного співробітництва (GIZ).

В процесі розробки брендингу активно залучалась місцева громада, що дозволило створити айдентику, яка справді відображає дух і цінності міста. Були проведені опитування та інтерв'ю з підприємцями, краєзнавцями, студентами, мешканцями та гостями міста. Агенцією було зібрано відповіді 3167 респондентів та проведено десять глибинних інтерв'ю.

За результатами опитувань, Кременчук вирізняється своєю промисловістю та підприємництвом, що визначають його як місто з великим економічним потенціалом.

Водночас, його географічне розташування на берегах Дніпра та історична спадщина створюють чудові можливості для розвитку туризму.

Містяни описують Кременчук як затишне, чисте та зелене місто, де добре розвинена інфраструктура сприяє комфортному життю. Ці цінності віддзеркалюються у новій ідентичності міста, підкреслюючи те, як його сприймають як вдома, так і далеко за його межами. ​​

Як це працює?

Головним елементом нової візуальної ідентичності Кременчука став логотип, який базується на гербі міста, відображаючи його основні елементи у вигляді контурів і геометричних фігур.

Окрім того, була розроблена система іконок для єдиного візуального стилю міста. Вони можуть використовуватися для навігації містом та створення опізнавальних знаків, які спрощуватимуть пошук зупинок або пам'яток міста.

Оновлену айдентику Кременчука влада міста використовуватиме для маркетингових ініціатив, що включатимуть рекламні кампанії, спеціальні події та партнерські програми з бізнесом та культурними установами. Мета полягає в тому, щоб зробити Кременчук місцем привабливим для проживання, роботи та відвідування.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: