fbpx
Сьогодні
13:20 29 Кві 2024

Генеральний директор "Полісся" заявив, що більшість клубів УПЛ підтримали ідею преміювання арбітрів

Фото polissyafc.com

Генеральний директор ФК «Полісся» Володимир Загурський у передматчевій студії УПЛ ТБ у прямому ефірі розповів про механізм преміювання арбітрів, який обговорювали на робочій зустрічі клубів-учасників Української Прем'єр-ліги.

«В минулому році, в вересні, на робочій нараді з колишнім головою комітету арбітрів, Лучано Лучі, футбольний клуб «Полісся» вийшов з ідеєю запровадження преміювання суддівського корпусу за результатами їхньої роботи, за результатами розробленої вже безпосередньо асоціацією рейтингової оцінки. Продовження цієї теми сталося в цьому місяці — 2 квітня на робочій нараді клубів Прем'єр-ліги знову пролунала ця ідея. Було проведено засобами телекомунікаційних технологій голосування і більшість клубів підтримали дану ідею — створення преміального фонду та залучення вкладу від кожного клубу Прем'єр-лізі в розмірі 1 мільйону гривень. Ці гроші мають бути витрачені на бонусні виплати безпосередньо арбітрам за підсумками сезону, а також на різні технічні засоби, заходи, а також на поліграфічні дослідження. Тобто 16 клубів — це 16 мільйонів гривень на сезон», — розповів генеральний директор ФК «Полісся» Володимир Загурський.

Раніше ідея преміювання суддів не знаходила підтримки, але вона може забезпечити збалансоване та чесне суддівство, переконаний головний менеджер клубу.

«Вперше ця ідея була висунута, коли суддівським корпусом керував Лучано Лучі. Тоді ця ідея не прижилася. На тій робочій зустрічі Лучі розкритикував дану ідею, посилаючись на те, що тисяча доларів головному арбітру, і відповідно вже по спадаючій шкалі оплата праці всієї бригади є достатньою. Але, якщо ми хочемо чесне суддівство, на наше глибоке переконання, ми маємо в першу чергу сприяти тому, щоб люди, які виходять і які так само є учасниками матчу на футбольному полі, були повністю зацікавлені і дорожили своїм місцем роботи, своєю посадою на полі і проводили чесне суддівство. І оплата праці, в першу чергу — це великий, якщо не один з головних чинників, який ми маємо враховувати. Ми спочатку маємо, як і в будь-якій справі, забезпечити умови праці, забезпечити належні умови, щоб людина не думала, яким чином їй виживати, яким чином їй добиратися, як їй прогодувати сім'ю, а потім ставити безпосередньо до них вимоги, а до арбітрів вимога одна — чесне суддівство. Цей механізм преміювання мав бути розроблений комітетом арбітрів УАФ під головуванням Катерини Монзуль. Ми так само чекаємо на нього і хочемо бачити на яких підставах будуть розподілятися кошти загалом», — переконаний Володимир Загурський.

Публічне обговорення ініціативи преміювання суддів це перший крок у реформуванні суддівства в Україні, каже гендиректор «Полісся».

«Ми вважаємо, що сама сама суть, сам сам інститут суддівства в країні потребує глибокого реформування. І перше, що було озвучено головою асоціації українського футболу Андрієм Шевченко і підтримано комітетом арбітрів: перший чинник — поліграфічні дослідження, другий не менш важливий чинник — це належна оплата праці арбіту. Відповідно, ми задоволені, що принаймні на сьогодні ці речі знаходять відображення в інформаційному просторі та піддаються обговоренню», — каже

Прокоментував генеральний директор «Полісся» і результати виступів команди в останньому матчі проти столичного «Динамо».

«Загалом, звичайно, емоції були не з найкращих, але ніхто не робив з цього трагедію. Всі розуміють, що таке бренд «Динамо» Київ і на якому ходу на сьогодні перебуває «Динамо». Звичайно, що програвати 3-0 не дуже приємно, але треба враховувати і видалення в другому таймі Василя Кравця. Загалом програти 0-3 чи програти 0-1 в заліковій таблиці — це все одно нуль очок. Тому ми маємо готуватися до кожного наступного матчу. Ми не втратили шанс на єврокубки. І якщо цей шанс навіть буде примарний в останньому турі, якщо навіть боротись треба буде з донецьким «Шахтарем», ми повинні боротися до останнього, доводити собі, доводити кожному болівальнику Житомира або іншим вболівальникам за межами міста і виходити з максимальним результатом. Все буде залежати від результату. Підсумкові рішення будуть ухвалюватися за результатом виступів команди в даному сезоні. Позитивним результатом, зважаючи на нинішню ситуацію, буде потрапляння до зони виходу в єврокубки. Відповідно, за цими результатами буде прийматися рішення керівництвом клубу про подальшу долю головного тренера на чолі «Полісся», — розповів Володимир Загурський.

Рубрика:
Спорт

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: