fbpx
Сьогодні
Реклама 18:19 15 Кві 2024

Заощаджуємо на покупках: як оформити банківську картку онлайн для економії в супермаркетах

АТБ – чи не найвідоміша мережа супермаркетів в Україні. Вони приваблюють низькими цінами і доступністю. А чи помічали ви колись на товарах дві ціни – одна звичайна, інша нижча, але за умови оплатою певною карткою. Таку картку можна оформити в Райффайзен Банку. Як це зробити та що вона дасть, читайте далі. 

Віртуальна картка від банку – що це і як працює 

Райффайзен Банк пропонує декілька різновидів віртуальних карток, серед яких і картка онлайн АТБ. Вона дозволить вам отримувати додаткові знижки при розрахунках в будь-якому магазині мережі. Окрім цього, вам надходитиме кешбек на певні категорії товарів. Що конкретно ви отримаєте з цією карткою: 

  • постійну додаткову знижку 5% від акційної ціни на понад 700 товарів. Акційні товари у магазині постійно оновлюються;
  • кешбек до 10% на певні категорії товарів, які також оновлюються;
  • міцні знижки. Для власників карток АТБ від Райффайзен Банку передбачені щотижневі знижки на певні товари до 50%; 
  • безкоштовне поповнення та зняття готівки в будь-якому банкоматі країни; 
  • безкоштовні перекази з картки на картку через додаток. 

Окрім переваг під час шопінгу в супермаркетах, ви також отримуєте знижку у 5 % при розрахунках у відомій мережі аптек Україні. 

Як отримати віртуальну або пластикову картку

Ви можете оформити собі віртуальну картку для розрахунку або ж фізичну. До речі, фізична банківська картка дебетова для розрахунку продається на касах супермаркетів цієї мережі. Щоб її активувати після купівлі, достатньо відсканувати QR-код, який розміщений всередині упаковки, або ж активувати в застосунку MyRaif.

Як оформити банківську віртуальну картку онлайн 

Віртуальна банківська картка — це електронна версія звичайної платіжної картки, яку ви тримаєте в своєму банківському додатку і яка не має фізичної форми. Спочатку такі картки з'явились для безпечних онлайн-платежів. Тепер віртуальну картку можна використовувати майже як звичайну пластикову. 

Вона містить всі потрібні дані, як номер картки, CVV2-код і термін дії. Ви можете швидко додати її до свого смартфона і платити безконтактно через Google Pay або Apple Pay в магазинах. Також можливо зняти готівку з такої картки в банкоматах з NFC. Як і з пластиковою карткою, ви можете заблокувати віртуальну картку, розблокувати її або навіть закрити, якщо це потрібно.

На сайті банку ви можете відкрити новий рахунок і одразу замовити віртуальну картку. Цю картку можна відразу ж додати до вашого мобільного гаманця, такого як Apple Pay або Google Pay, і почати нею користуватися. Для замовлення картки на сайті необхідно мати застосунок "Дія", в якому є ваш український або закордонний паспорт. 

Фізична картка 

Якщо вам потрібна фізична картка з вашим іменем, ви також можете її замовити через сайт. Вона буде готова через 10 робочих днів і доставлена до банківського відділення, яке ви оберете. Щоб забрати картку, вам знадобиться зробити лише один візит до відділення.

Користуйтеся всіма переваги картки на повну та заощаджуйте власні кошти на купівлі продуктів.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: