Ілюстративне фото:Мінінфраструктури
Про це повідомили в матеріалі PAP, пише Рубрика.
Співробітник компанії, яка організовує транспорту безпеку, Павел Білевський розповів, що збіжжя везли з України до Марокко.
"Вісім із сорока вагонів були відкриті. Вагони однозначно відкрили треті особи. Митні мотузки товщиною 8 мм були перерізані. Таким чином були відкриті подвійні бокові двері вагонів", — заявив чоловік.
Білевський зазначив, що висипалося від 160 до 180 тонн. Близько 30 тонн залишилося на землі. Його зважують на митниці та закріплюють для подальшої утилізації або продажу на біогаз.
Раніше міністр розвитку громад Олександр Кубраков наголосив, що ті, хто завдав шкоди зерну, мають бути знайдені та покарані.
Четвертий випадок за місяць
20 лютого на коліях станції "Медика" польські протестувальники висипали близько 4 тонн зерна з двох вагонів зерновозів, які очікували перевантаження на вузьку колію. Ця агропродукція також йшла транзитом до Німеччини. Тоді співорганізатор протесту польських фермерів Роман Кондрув заявляв, що нібито протестувальники висипають зерно "через емоції".
23 лютого у Польщі невідомі знову пошкодили українську сільськогосподарську продукцію. Зловмисники розкрили три зерновози та висипали їх вміст.
Третій випадок трапився 24 лютого. Інцидент стався на польській залізничній станції Дорогуськ.
25 лютого в Польщі знову розсипали зерно, що йшло транзитом залізницею. Цього разу знищено понад 150 тонн зерна.
Нагадаємо, як раніше повідомляла Рубрика, 20 лютого польські протестувальники розпочали більш жорстке обмеження руху поблизу шести пунктів пропуску на кордоні з Україною. У деяких з них блокують не лише рух вантажівок.
Протест польських фермерів на кордоні з Україною може бути продовжений ще на місяць – до квітня. Про це заявив лідер "Підкарпатського ошуканого села" Роман Кондров.
Своєю чергою президент Польщі Анджей Дуда заявив, що блокування польсько-українського кордону спричинене насамперед російською агресією і висловив сподівання, що конфлікт буде вирішений шляхом тристоронніх перемовин.
Що відомо про врегулювання питання щодо протестів польських фермерів на кордоні
Як повідомлялось, нещодавно у своєму терміновому відеозверненні Зеленський доручив уряду найближчим часом, до 24 лютого, бути на кордоні з Польщею, щоб розв'язати питання блокування. Крім того, він заявив, що сам теж готовий приїхати на кордон, де буде весь український уряд — від "логістики до аграрного сектору" — і, зокрема, міністр оборони.
В адміністрації польського глави Анджея Дуди підтримали ідею Володимира Зеленського зустрітися для розв'язання питання щодо кордону. Проте вважають, що зустріч краще провести в іншому місці, а не на кордоні.
Варто додати, що зустріч урядів Польщі та України відбудеться 28 березня у Варшаві. Тим часом польська влада вирішила включити до переліку критичної інфраструктури прикордонні переходи з Україною, визначені ділянки доріг і залізничних колій. Це дозволить прибрати перепони на кордоні для постачань зброї та гуманітарки.
Своєю чергою, Україна пропонує "План взаєморозуміння" з п'яти кроків, згідно з яким Україна пропонує Польщі розблокувати спільний кордон.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський привіз на конференцію консерваторів CPAC у США іранський "шахед". Цей дрон-камікадзе… Читати більше
21 лютого Кабінет Міністрів ухвалив рішення про виключення чотирьох індустріальних парків із реєстру індустріальних парків України.… Читати більше
До третьої річниці повномасштабного вторгнення російської федерації 23 лютого у Львові вшанують пам’ять усіх полеглих… Читати більше
З 27 лютого «Укрзалізниця» запускає перший дитячий вагон у міжнародному сполученні — у складі поїзда… Читати більше
До третьої річниці повномасштабного вторгнення рф консульство України в Салоніках, Федерація грецьких товариств України та… Читати більше
Соціологи зафіксували різке зростання рейтингу Володимира Зеленського останнім часом. Як і раніше, його випереджає Валерій… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.