fbpx
Сьогодні
17:49 11 Гру 2023

Латвійську компанію підозрюють у постачанні до росії електронних компонентів військового призначення

Фото: Х/Valsts_drosiba

Служба держбезпеки Латвії (СДБ) порушила кримінальну справу проти зареєстрованої в країні компанії, яку підозрюють у постачанні до Росії електронних компонентів військового призначення.

Про це повідомляє латвійський мовник LSM, пише Рубрика.

Згідно з отриманою в ході розслідування СДБ інформацією, зареєстрована в Латвії компанія постачала до Росії електронні компоненти, які використовуються під час виробництва військової продукції, на суму понад пів мільйона євро.

4 грудня цього року в рамках кримінального процесу служба провела кримінально-процесуальні дії щодо шести пов'язаних з латвійською компанією об'єктів у Ризі, під час яких вилучено велику кількість документів та носіїв інформації для подальшого розслідування.

У ході кримінального процесу затримано трьох осіб, пов'язаних із фірмою. Двоє з них поміщені під варту, а щодо одного із затриманих застосовано запобіжний захід, не пов'язаний з позбавленням волі.

Як повідомлялося, у середині жовтня Служба держбезпеки Латвії (СДБ) також проводила кримінально-процесуальні дії за підозрою у забезпеченні ресурсами збройних сил РФ – загалом у п'яти об'єктах.

Кримінальний процес було розпочато службою за статтею 77.2 кримінального закону, а саме — про можливу непряму передачу за межами території Латвійської Республіки майна стороні, яка бере участь у збройному конфлікті, діяльність якої спрямована проти територіальної недоторканності України.

За даними ЗМІ, йшлося про підприємство Arta-F. ЗМІ російського опозиціонера Михайла Ходорковського нібито встановило зв'язок між виробником форми для армії РФ та латвійською компанією Arta-F, яка в тому числі виробляє ґудзики та блискавки.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: