fbpx
Сьогодні
21:59 06 Гру 2023

Зеленський запросив американські оборонні компанії до співпраці

Фото: ОПУ

Президент Володимир Зеленський запросив оборонні компанії Сполучених Штатів до співпраці. Він наголосив, що Україна зацікавлена у виробництві всього спектра зброї, необхідної для сучасної війни.

Про це Володимир Зеленський сказав під час участі в українсько-американській конференції оборонних індустрій DFNC1: US Edition, пише Рубрика.

"Ми зацікавлені у спільному з вами виробництві всього спектра зброї, необхідної для сучасної війни. І гармати, і бронетехніка, і безпілотники. Ремонт та обслуговування техніки. Безпека на землі, у небі й на морі. Україна не прагне тільки залежати від партнерів – Україна прагне й реально може стати донором безпеки для всіх наших сусідів, коли зможе гарантувати захист собі. Ми справді це можемо. Абсолютно реально. Я запрошую всі американські оборонні компанії до співпраці з Україною", — сказав президент.

Зеленський висловив впевненість, що Україна і США разом зможуть створити "значно більше".

"Арсенал, який уже одним фактом своєї наявності зможе гарантувати нашим дітям – дітям Європи, дітям Америки, дітям усього світу, – що жоден російський чи інший снаряд зла більше ніколи не руйнуватиме наше мирне життя. Ми можемо робити разом значно більше, ніж будь-хто з нас наодинці! Тож працюймо й надалі разом. Заради більшої могутності свободи. Наша команда якраз у Вашингтоні й представить конкретні перспективи та можливості", — сказав глава держави.

Зеленський наголосив, що вперше від початку великої агресії ми фіксуємо економічне зростання в Україні. Працюють наші оборонні виробництва, і українські ракети, українські дрони, спродукована в Україні артилерія, снаряди надходять на фронт. Він додав, що Україна збільшує виробництво, зокрема разом із нашими партнерами.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: