fbpx
Сьогодні
Фото 14:25 28 Лис 2023

У Криму шторм зніс загородження, які захищали від атак Керченський міст й бухту Севастополя

Фото: Reuters

Супутникові знімки свідчать, що в тимчасово окупованому Криму шторм зніс загородження, що захищали Керченський міст та бухту Севастополя від атак.

Про це повідомляє Рубрика з посиланням на Twitter OSINT-дослідника Брайана.

Район Керченського мосту

"Під час недавніх штормів, що спустошили регіони Криму, загородження або були змиті через шторм на морі, або були зняті, щоб запобігти будь-якій шкоді для них. Шторм заповнив воду мулом, через що стало складніше визначити стан встановленого захисту", – зазначає він.

За словами аналітика, ці бони були встановлені для захисту моста від атак дронів біля каналу Керч-Єнікале, під Керченським мостом. Вони виглядають як загородження з шипами і мали запобігти атакам з боку України, яка "у минулому успішно виводила міст з ладу на кілька місяців". При чому окупанти легко їх знімали раніше, коли дорогою проходили кораблі.

Район Севастопольської бухти

Аналогічні загородження були змиті й у районі Севастопольської бухти.

У деяких місцях тут вони закріплені кабелем, щоб гарантувати, що стріли залишаються на місці і дозволяють легко контролювати зміну положення загороджень.

"Таким чином, можна дійти висновку, що ці оборонні мережі забезпечували флоту в Криму певний ступінь безпеки, але тепер він є дуже вразливим для атак дронів з боку України", – констатує аналітик.

Шторм у Криму

Тимчасово окупований Крим із 26 листопада накрила потужна негода.

У ЗМІ вже охрестили шторм у Чорному морі найсильнішим за останні 100 років. Відомо, щонайменше про одну жертву, півмільйона абонентів залишилися без світла.

Зокрема морською водою змило окопи російських окупантів на узбережжі в Євпаторії. При цьому, за даними Інституту вивчення війни, шторм у Криму вплинув на темп війни в Україні, але не припинив бойові дії повністю.

Унаслідок шторму в Криму загинула одна людина. Також стало відомо, що в Севастопольському музеї-акваріумі через негоду загинуло близько 800 його мешканців.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: