Додаток “Дія”. Фото: Ілюстративне
Про це пише Рубрика, посилаючись на Телеграм "Дії".
У чому проблема?
Як відомо, для підтримки наших військових зброєю, військовим спорядженням, технікою кожного дня потрібно шалені кошти.
Зі слів ексміністра оборони Олексія Резнікова, один день війни коштує Україні близько 100 млн доларів. І це тільки державні кошти, а не волонтерські збори.
За його словами, поставки волонтерів на фронт становлять близько 3% від усього, що потрапило на війну.
За півтора року протистояння росії допомога від українців дещо зменшилася, тому благодійники, волонтери, різні державні структури вдаються до креативності, щоб хоч таким способом допомогти нашим захисникам.
Яке рішення?
Минулого року Кабінет міністрів затвердив постанову, що дозволила повнолітнім громадянам України купувати військові облігації через додаток "Дія".
За словами глави уряду Дениса Шмигаля, військові облігації стали одним із важливих інструментів фінансування Збройних сил України.
Тому в застосунку "Дія" з'явилася чергова Облігація "Євпаторія".
"Облігація "Євпаторія" вже в застосунку Дія. Чому облігації – це win-win? Бо це підтримка економіки й армії та гарантований прибуток. Після закінчення терміну облігації ловіть на картку суму вкладу + відсоток", зазначили у повідомленні.
Як це працює?
Повідомляють, що датою виплати за цією облігацією є 18.06.2025 року. Ставка: 18,31%.
Як придбати облігації в "Дії" в кілька кліків з будь-якої банківської картки:
Облігація протягом 3 днів з'явиться поруч із документам.
Також зауважують, що ця послуга реалізована Мінцифрою спільно з Міністерством фінансів України, Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку й Національним банком України.
Нагадаємо, що від початку повномасштабного вторгнення росії в України наш бізнес та громадяни вже придбали військових облігацій на суму понад 200 млрд гривень.
Довідка
Військові облігації — інвестиційний інструмент, який з'явився після початку російської повномасштабної війни проти України. Міністерство фінансів України розпочало аукціони з продажу військових облігацій у березні 2022 року.
"Рубрика" з'ясовувала, у чому суть цього інвестиційного рішення, як воно працює та кому підійде якнайкраще. Читайте докладніше у нашому матеріалі: "Фінансувати перемогу: як працює інвестування у військові облігації".
У переддень третьої річниці повномасштабного російського вторгнення, у самому серці Стамбула, на площі Шішхане, відбувся… Читати більше
В Україні зняли освітній серіал про технології, що дозволяють під час знеструмлень залишатися на зв’язку.… Читати більше
Перша віцепрем'єр-міністерка - міністерка економіки України Юлія Свириденко заявила, що на тимчасово окупованих територіях України… Читати більше
В Запорізькому училищі створили колекцію одягу зі скіфськими мотивами. 12 лютого у Парижі сукні представили… Читати більше
Британська розвідка спростувала слова глави кремля володимира путіна про те, що війська рф нібито перейшли… Читати більше
СБУ за три роки війни викрила 102 агентурні мережі ворога. Деякі з них готували замахи… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.