22:36 20 Сер 2023

Іспанія вперше в історії виграла жіночий чемпіонат світу з футболу

Іспанки стали чемпіонками світу.

У неділю, 20 серпня, в Австралії відбувся фінал чемпіонату світу з футболу серед жінок-2023, у якому зустрічалися збірні Іспанії та Англії.

Іспанія на стадіоні в Сіднеї здобула перемогу з рахунком 1:0. На 29-й хвилині переможний гол забила захисниця збірної Іспанії Ольга Кармона. На 70-й хвилині футболістка іспанок Дженніфер Ермосо не реалізувала пенальті.

Таким чином, Іспанія вперше у своїй історії виграла жіночий чемпіонат світу.

У матчі за третє місце перемогу святкувала збірна Швеції, яка обіграла команду Австралії з рахунком 2:0.

На фіналі чемпіонату світу з футболу серед жінок під час гри збірних Англії та Іспанії на поле вибіг уболівальник на підтримку України.

Матч перервався на 24-ій хвилині, коли на поле вибіг чоловік у масці та футболці із закликом «Stop putler», де зображався президент росії володимир путін, пише Daily Mail.

Водночас на зворотному боці футболки можна було побачити напис «Free Ukraine» із зображенням мапи України, проте без території Одеської області.

Уболівальник намагався підбігти до лідерки збірної Англії Лорен Гемп, але його затримала служба безпеки. Згодом гру відновили.