fbpx
Сьогодні
10:24 09 Сер 2023

Друга група дітей військовослужбовців з Житомирщини відправилася на відпочинок в Естонію за підтримки фонду BGV

English version here

35 дітей із різних куточків Житомирщини відправилися на відпочинок до Естонії. Це вже друга група дітей, яка відпочиватиме у літньому таборі в Холстре-Поллі у межах спільного проєкту Благодійного фонду BGV й мерії Таллінна.

«Ми спілкувалися з групою дітей, яка була до цього, і ті сказали, що це була одна з найкращих пригод у їхньому житті. Тому ми дуже радіємо, що естонська сторона погодилася прийняти ще одну групу, й очікуємо, що у них будуть не менш захопливі враження від цієї подорожі», — зазначила директорка Благодійного фонду Поліна Алдошина.

Як і минулого разу дітям розробили насичену програму відпочинку: екскурсії у кількох містах Естонії, походи до моря, ігри й воркшопи, вечори біля багаття разом із естонськими однолітками.

Довідково:  Проєкт був ініційований мером Таллінна Михаи́лом Килвартом і профінансований за рахунок міських зборів м. Таллінн. Ініціатива має на меті підтримати сім'ї загиблих військовослужбовців і тих, які зараз захищають нашу державу. Фінансування міжнародної логістики та організаційні питання забезпечує команда Благодійного фонду BGV.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: