Про це пише Рубрика, посилаючись на The Mayor.
У чому проблема?
Ще в листопаді 2021-го міська влада Парижа зобов'язала служби прокату електросамокатів знизити швидкість до 10 км/год через значну кількість аварій. За 2021 рік таких аварій було майже 298. У результаті 329 людей отримали поранення, ще двоє загинули.
Міська влада французької столиці, щоб визначитися чи варто забороняти електросамокати, запитувала в мешканців про це на референдумі у квітні. Результати опитування показали, що більшість містян вважають ці транспортні засоби "перешкодою".
Окрцім того, 1 вересня також спливає термін дії контрактів трьох операторів електросамокатів у Парижі: Dott, Lime і Tier.
Яке рішення?
Тому оператори мають прибрати транспорт із громадських місць. Загалом у Парижі нараховують 15 000 електросамокатів.
Як це працює?
Компанії планують перенести свої електросамокати на ринки інших країн, де вони працюють. Згідно зі звітом 20 Minutes, електросамокати Lime з'являться:
Як зазначають у виданні, електросамокати Dott уже почали виводили з вулиць Парижа – щотижня їх меншає на 500 одиниць.
Самокати передадуть до бельгійських міст, французького Бордо й Тель-Авіва в Ізраїлі. Окрім того, оператор Tier перенесе електросамокати у Варшаву, Берлін і невеликі муніципалітети в регіоні Іль-де-Франс.
Заборона електросамокатів не означає, що оператори зовсім залишать Париж. Адже частиною їхнього бізнесу є оренда велосипедів. Тому частину працівників, які працюють у відділі електросамокатів, переведуть до відділу велосипедів.
До прикладу, у Парижі налічують близько 10 000 велосипедів від компанії Lime.
Довідка
В Україні електросамокати й моноколеса у квітні 2023-го визнали транспортними засобами.
Згідно з новим законом, легким електротранспортом буде вважатися той, який має потужність двигуна до 1000 Ватт і максимальну конструктивну швидкість руху до 25 кілометрів на годину. Якщо ці параметри будуть вищими, то це вже низькошвидкісний електричний транспорт.
Тобто до легкого персонального транспорту будуть належати електросамокати, електровелосипеди, гіроборди, моноколеса.
Окрім того, у Києві діє обмеження швидкості для електросамокатів до 20 км/год, а в окремих пішохідних зонах (парках, скверах, історичних місцях) – до 14 км/год. До речі, у квітні електросамокати заборонили в місті Ізмаїл Одеської області.
Нагадаємо, що компанія Bolt оголосила про ініціативу щодо посилення безпеки пересування на електросамокатах у містах. Документ охоплює цілий комплекс рішень, необхідних для впровадження безпечної мікромобільності та посилення стандартів безпеки в галузі.
З 24 червня у Києві та Львові компанія Bolt розпочала програму з проведення понад 40 інструктажів із безпечної їзди на електросамокатах, яка триватиме впродовж шести тижнів.
Війська рф уночі 24 січня атакували Україну 58 ударними БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами. Сили… Читати більше
Влада російської федерації зацікавлена в посиленні протиповітряної оборони для захисту об'єктів оборонно-промислової бази, зокрема й… Читати більше
У італійському Турині у четвер, 23 січня, фінішувала XXXII Всесвітня зимова Універсіада. Про це інформує… Читати більше
Протягом минулої доби, 23 січня, вздовж всієї лінії фронту було зафіксовано 125 бойових зіткнень. російські… Читати більше
Чотири ворожі безпілотники типу "Шахед" цієї ночі атакували Львівську область. Внаслідок падіння уламків в одному… Читати більше
У Міноборони рф заявили, що у ніч на 24 січня 11 областей російської федерації, москву… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.