fbpx
Сьогодні
21:56 20 Чер 2023

Україна приєдналась до Банку розвитку Ради Європи: навіщо це рішення

Україна завершила процес вступу та стала 43-ю країною-членом Банку розвитку Ради Європи (БРРЄ).

Про це повідомили на сайті Міністерства фінансів України.

У чому проблема?

Як зазначав Олексій Чернишов у 2022 році: "Вступ України до БРРЄ важливий для українців, щоб сприяти модернізації державної житлової політики в нашій країні, розвивати нові програми житлової та соціальної інфраструктури, брати участь у міжнародних інвестиційних проєктах та залучати іноземні інвестиції для забезпечення належним житлом українців, які постраждали від війни".

Яке рішення?

"Приєднання до Банку розвитку Ради Європи – це ще один крок на шляху подальшої повноцінної інтеграції України в ЄС. Обидві сторони доклали значних зусиль для досягнення цієї мети", – зауважив міністр фінансів України Сергій Марченко.

Як це працює?

Зазначається, що ключові напрями співробітництва фокусуватимуться на забезпеченні першочергових потреб України у сфері охорони здоров'я та проведенні державної житлової політики, у тому числі забезпеченні житлом громадян України.

"Вступ України до Банку розвитку Ради Європи є свідченням довіри України до Банку та його спроможності підтримати країну у відновленні, реконструкції та довгостроковому соціальному розвитку", – зазначив керівник Банку розвитку Ради Європи Карло Монтічеллі.

Зазначимо, що Банк розвитку Ради Європи є багатосторонньою фінансовою установою, яка має виключно соціальну спрямованість.

БРРЄ був створений у 1956 році з метою вирішення європейськими країнами питань, пов'язаних із соціально-спрямованою реінтеграцією біженців, переселенців та мігрантів.

Рубрика:
Економіка

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: