Про це у заяві 24 травня ввечері сказав представник співачки.
"Тіна Тернер, "королева рок-н-ролу" мирно померла сьогодні у віці 83 років після тривалої хвороби у своєму будинку. З нею світ втрачає легенду музики та приклад для наслідування", – зазначив він.
Протягом останніх років у Тіни Тернер були проблеми зі здоров'ям.
У 2016 році їй діагностували рак кишківника, а у 2017 році їй пересадили нирку.
Довідка
Тіна Тернер культивувала роль темношкірих жінок у рок-н-ролі, визначивши цю епоху музики настільки, що Мік Джаггер зізнався, що черпав натхнення з її яскравих, енергійних живих виступів.
Після двох десятиліть роботи зі своїм чоловіком Айком Тернером вона пішла у вільне плавання та стала однією з головник попікон 1980-х.
Хроніка її життя була описана в трьох мемуарах, байопіку, мюзиклі, а у 2021 році — у відомому документальному фільмі "Тіна".
Тіна Тернер, яку називають королевою рок-н-ролу, славилася своїми відвертими та енергійними виступами на сцені та хрипким, потужним вокалом.
Вона отримала вісім премій "Греммі" та була введена до Зали слави рок-н-ролу у 2021 році як сольна виконавиця. Зал слави зазначив, що вона "розширила колись обмежену ідею про те, як темношкіра жінка може підкорити сцену і бути водночас потужною та багатовимірною істотою".
Тіна вплинула та надихнула багатьох сучасних виконавиць, зокрема, Бейонсе, Джанет Джексон, Жанель Моне та Ріанну.
JustClass запрошує школярів перевірити знання з української мови та отримати цінні призи. Про це інформує… Читати більше
Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо оголосив про надання Україні бойових машини піхоти, систем посадки та авіаційних… Читати більше
У ніч на 24 лютого російські окупанти завдали удару по одному з кварталів Херсона, зруйновані… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський разом з першою леді Оленою Зеленською та іноземними лідерами вшанували пам’ять… Читати більше
Європейський Союз у наступному місяці надасть Україні новий транш на 3,5 мільярди євро. ЄС продовжуватиме… Читати більше
Президент Володимир Зеленський відкрив саміт "Підтримуй Україну", який відбувається у треті роковини повномасштабного вторгнення росії.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.