fbpx
Сьогодні
09:01 01 Тра 2023

TVORCHI з Visa та UNITED24 відкрили збір на обладнання для передчасно народжених дітей

English version here

Мета — залучити міжнародну підтримку на конкурсі «Євробачення» та зібрати 10 млн грн для придбання 10 інкубаторів для порятунку немовлят*. Усі пожертви, здійснені з використанням карток Visa українських банків, будуть подвоєні компанією Visa. 

Через війну в Україні кількість передчасно народжених дітей зросла щонайменше на 15%. За цією цифрою — тисячі беззахисних малюків, які з'явилися на світ раніше строку та не можуть вижити без спеціальної допомоги. Щоб врятувати їхні серця, потрібні спеціальні інкубатори інтенсивної терапії. 

Збір на такі інкубатори оголосили український дует TVORCHI, глобальна компанія платіжних технологій Visa та фандрейзингова платформа UNITED24. 

«У нашій пісні "Heart of Steel" є слова: "Світ палає, а ти дій". У найважчі часи ми повинні бути єдині, ми мусимо допомагати тим, хто цього потребує. Як-от маленьким українцям, які народилися під час війни. Ми маємо за честь представляти проєкт "Небайдужі рятують серця дітей", розповідати про нього під час музичного конкурсу "Євробачення" та залучати підтримку з усього світу», — коментує дует TVORCHI. 

Усі благодійники можуть швидко та зручно задонатити, відсканувавши QR-код банка-еквайра monobank. Цей QR-код буде розміщений на основних лендингах спільного проєкту Visa та UNITED24, а також на різноманітних візуальних матеріалах, зокрема на інсталяції «Небайдужі серця» на Центральному залізничному вокзалі Києва, звідки гурт TVORCHI наприкінці квітня вирушить потягом «Укрзалізниці» до Ліверпуля (Велика Британія) представляти Україну в міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2023». Усі пожертви, переказані з використанням карток Visa українських банків, будуть подвоєні

«Повномасштабне вторгнення росії в Україну триває вже понад рік. Для нас надзвичайно важливо, що світ тримає у фокусі уваги допомогу українцям та українкам. У цей час медики України спостерігають, що через обстріли й стрес війни більше немовлят народжуються передчасно. Лікарям необхідно більше спеціального обладнання, яке допоможе дітям вижити та розвиватись. Ми дякуємо всім партнерам проєкту за те, що разом говоримо про цю потребу в контексті пісенного конкурсу "Євробачення", де Україну представлятимуть TVORCHI із символічною композицією про серце зі сталі», — коментує Ярослава Гресь, координаторка фандрейзингової платформи UNITED24.

Учасники кампанії, які зроблять внесок від 1000 гривень, отримають можливість виграти одну зі ста унікальних срібних прикрас у вигляді серця від дизайнера FROLOV та ювелірного бренду SOVA. Водночас серед десятьох найщедріших донорів в Україні розіграють десять золотих прикрас з унікальної колекції.

«Підтримка вразливих груп населення — важливий напрям діяльності Visa, особливо в ці надскладні часи, — зазначає Світлана Чирва, віцепрезидентка, регіональна менеджерка Visa в Україні та Молдові. — Ми віримо в інструмент онлайн-благодійності, який дозволяє залучати мільйони людей до доброчинних ініціатив, які Visa регулярно втілює в Україні. І цього разу ми об'єднали зусилля з талановитим гуртом TVORCHI й платформою UNITED24 заради особливої мети — дати новонародженим українцям шанс на життя. Завдяки зручним і безпечним цифровим платежам від Visa кожен може за кілька кліків долучитися до порятунку маленьких сердець, а за кожну гривню, перераховану з картки Visa українського банку, ми перерахуємо дві, щоб зібрати якнайбільше коштів».

Кошти відкрито та прозоро збиратимуться через платформу UNITED24 на рахунок Міністерства охорони здоров'я України для придбання інкубаторів. Якщо зібрана сума перевищить очікувану, надлишок спрямують на придбання ще кількох інкубаторів. Робити внески можуть не тільки фізичні, а й юридичні особи (організації та компанії) за допомогою банківського платежу. Реквізити можна знайти на лендингу проєкту та сайті UNITED24.

Завдяки проєкту «Небайдужі рятують серця дітей» українці отримають можливість об'єднати зусилля в одному ритмі незламного «Серця зі сталі» ("Heart of Steel") з пісні TVORCHI, щоб допомогти серцям немовлят, які потребують турботи та медичної допомоги. 

«У недоношених діток, як правило, ще не повністю розвинені життєво важливі функції, такі як самостійне дихання, терморегуляція, можливість їсти. Тож денне світло і саме зовнішнє середовище надміру агресивні для них. Саме тому їх необхідно виходжувати в спеціальних умовах. Інкубатор дозволяє їх створити та задати необхідні параметри концентрації кисню, рівнів вологості та температури, тиші та освітлення, а також забезпечити можливістю парентерального харчування та цілодобовим моніторингом життєвих показників», —  говорить заступниця міністра охорони здоров'я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

Збір коштів триватиме до 28 травня. Після цього кошти (разом із тими, які подвоїть Visa) передадуть реципієнту та відбудеться розіграш призів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: