fbpx
Сьогодні
21:30 28 Кві 2023

68% українців вважає, що відпустка у цьому році не на часі: опитування Rakuten Viber

Фото з відкритих джерел

Rakuten Viber запитав українців, чи планують вони йти у відпустку у 2023 році. Переважна більшість, 68% респондентів вважають, що це зараз не на часі. А 10% планують брати відпустку та відпочивати з сім'єю в Україні.

Про це інформує Рубрика.

Rakuten Viber провів опитування українців та дізнався, що українці думають про відпустку та чи планують її брати протягом 2023 року. В опитуванні в офіційному каналі Viber Україна за кілька днів взяли участь більше 100 тисяч користувачів з України.

Згідно з результатами опитування, більшість українців (68%) не планують відпустку цього року та вважають, що відпустка під час війни не на часі. Інші 16% респондентів, відповіли, що збираються взяти кілька вихідних протягом року. Ще 10%збираються з сім'єю у відпустку Україною, 6% — остаточно не визначилися, але думають про самостійний або сімейний відпочинок за кордоном.

Загалом відповіді розподілилися таким чином:

  • Не збираються у відпустку й вважають, що це не на часі — 68%
  • Планують взяти кілька вихідних протягом року — 16%
  • Планують відпустку й будуть відпочивати з сім'єю в Україні — 10%
  • Остаточно не визначилися: або самостійно або з сім'єю поїдуть за кордон — 6%

Довідка

Viber – найпопулярніший в Україні месенджер, він встановлений на 98% смартфонів. Під час війни команда Viber робить усе можливе, щоб українці залишались на зв'язку та отримували актуальну та перевірену інформацію з офіційних каналів. Десятки мільйонів українців надсилають один одному безкоштовні текстові повідомлення у Viber, здійснюють відеодзвінки, спілкуються в групових чатах, стежать за оновленнями від медіа, державних органів, відомих людей та брендів. Ми гарантуємо своїм користувачам свободу та безпеку спілкування за допомогою наскрізного шифрування за замовчуванням.

Рубрика:
Суспільство

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: