На Донеччині презентували проєкт "1000 дронів для України": рішення для перемоги
![](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2023/04/ddl-840x441.jpg)
Фото: Фесбйк / Павло Кириленко
1000 дронів для України – такий амбітний проєкт розпочали цього тижня декілька волонтерських фондів, які надають чималу допомогу війську вже протягом тривалого часу.
Про це повідомляє голова Донецької ОВА Павло Кириленко
У чому проблема?
Українські Збройні сили мужньо протистоять російській навалі. Та наші військові потребують багато різної військової техніки та зброї. Не менш важливим для наших воїнів є наявність у достатній кількості дронів, адже це очі наших хлопців. Окрім того, безпілотники можуть і атакувати ворожі сили.
"Перевага в небі – те, що вирішує долю багатьох боїв на нинішній війні. Наявність дронів у війську неможливо переоцінити", наголосив очільник області.
Яке рішення?
Волонтери запустили проєкт – 1000 дронів для українських Сил оборони.
![Донеччина, дрони для ЗСУ](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2023/04/Donechchyna-drony-dlya-ZSU.jpg)
Фото: Фесбйк / Павло Кириленко
Акція ініційована Міжнародним штабом допомоги українцям та фондом Dignitas – вони й передаватимуть дрони під час своїх місій на лінію фронту у Харківській, Луганській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях.
Як це працює?
Сьогодні цей проєкт разом із його учасниками презентували на Донеччині.
![Донеччина, дрони для ЗСУ](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2023/04/don-1.jpg)
Фото: Фесбйк / Павло Кириленко
Уже сьогодні підрозділ, який воює в нашій області, отримав свої перші дрони Mavic 3 – від МШДУ й Львівського оборонного кластера.
![Донеччина, дрони для ЗСУ](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2023/04/do-4.jpg)
Фото: Фесбйк / Павло Кириленко
![Донеччина, дрони для ЗСУ](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2023/04/dd.jpg)
Фото: Фесбйк / Павло Кириленко
Окрім того, військові отримали пікапи, генератори, зарядні станції й павербанки від МШДУ.
![Донеччина, дрони для ЗСУ](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2023/04/ddlo.jpg)
Фото: Фесбйк / Павло Кириленко
"Щиро вдячний моєму колезі Максиму Козицькому, Ганні Крисюк, Марії Берлінській, Владиславу Сенюті, Любові Шипович, Кирилу Новікову та всім благодійникам, які вже долучилися і планують долучитися до проєкту", – подякував Кириленко.