fbpx
Сьогодні
16:40 25 Лют 2023

Глава уряду Ічкерії закликав народи Північного Кавказу зривати мобілізацію в армії рф

Глава уряду Чеченської Республіки Ічкерія (ЧРІ) Ахмед Закаєв закликав народи Північного Кавказу зривати мобілізацію до російської армії на війну проти України. Закаєв закликав усі поневолені народи Кавказу об'єднатися у боротьбі проти російських загарбників.

Про це йдеться у зверненні глави уряду ЧРІ до річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну, опублікованому державним інформаційним агентством "Чеченпрес".

Як зазначив Закаєв у зверненні від імені уряду та Збройних Сил ЧРІ, у чеченського народу лише одна мета – "знищити російських нацистів і всі сліди нацистського режиму".

Відтак, як запевнив глава уряду ЧРІ, чеченці разом з українцями боротимуться за звільнення народів "від російського нацизму і її гніту".

"Ми звертаємося до братніх народів Північного Кавказу із закликом дотримуватися такого ж курсу й усіляко саботувати примусову мобілізацію на війну в Україні", – підкреслив глава уряду ЧРІ.

Він також закликав народи Кавказу спільно боротися проти російської колонізації Північного Кавказу, за визволення регіону від російського ярма.

Рубрика:
Світ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: