16:20
13 Лют 2023
Гауляйтеру Мелітополя призначили двох заступників-"наглядачів" із росії
![](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2023/02/630_360_1654338135-392-840x441-c-1.jpg)
Гауляйтеру Мелітополя євгену балицькому призначили двох заступників – вони приїхали з рф наглядати за ситуацією на тимчасово окупованих територіях.
Про це повідомляє в Телеграмі міський голова Мелітополя Іван Федоров.
«Якщо раніше до гауляйтера Балицького приставили наглядача з Челябінська, то наразі другим став наглядач з Красноярського краю», – зазначив міський голова.
За його словами, жителі в окупації навідріз відмовляються від співпраці з росіянами навіть заради «престижних» посад. А кремлівські начальники не довіряють місцевим гауляйтерам, тому контролюють з усіх сторін.
Рубрика:
Суспільство