fbpx
Сьогодні
14:31 10 Лют 2023

Сили ППО ЗСУ знищили 61 із 71 ворожої ракети

російські військові 10 лютого завдали масованого ракетного удару по об'єктах критичної інфраструктури України і станом на 11.30 противник здійснив 71 пуск крилатих ракет, знищено 61 крилату ракету ворога.

Про це повідомляє Командування Повітряних сил у Фейсбуці.

"З повітря ворог атакував вісьмома стратегічними бомбардувальниками Ту-95мс, які випускали ракети Х-101 та Х-555 з районів Каспійського моря та Волгодонська.

Із кораблів у Чорному морі – крилатими ракетами морського базування типу "Калібр". Станом на 11.30 противник здійснив 71 пуск крилатих ракет Х-101, Х-555, «Калібр» (в т. ч. нічні пуски)", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що силами та засобами протиповітряної оборони Повітряних Сил та інших складових Сил оборони України знищено 61 крилату ракету ворога та 5 дронів-камікадзе "Shahed-136/131".

Довідка

росія з ночі атакує ракетами та безпілотниками Україну. Зранку ворог обстрілював Україну з восьми літаків і трьох кораблів.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: