fbpx
Сьогодні
12:52 06 Лют 2023

Nestlé та Veolia відновили роздільний збір відходів у Макарові, Нових та Старих Петрівцях на Київщині

Компанія Nestlé в Україні спільно з компанією Veolia відновили проєкт роздільного збору окремих видів відходів упаковки на території Петрівської та Макарівської об'єднаних територіальних громад Київської області. Роздільний збір та системне вивезення було вперше перезапущено після початку повномасштабного вторгнення та звільнення окупованих територій Київської області.

В межах поступового налагодження господарської діяльності міст та селищ, встановлені на територіях громад контейнери для роздільного збору відходів було ретельно обстежено на предмет наявності в них вибухонебезпечних предметів. Підрозділами ДСНС спільно з працівниками Veolia було проведено експертизу вмісту контейнерів та організовано їх подальшу безпечну експлуатацію. 

Станом на сьогодні було вивезено вже майже 30 тонн відходів. Відновлення проєкту роздільного збору відходів є одним з кроків поступового відновлення Петрівської та Макарівської об'єднаних територіальних громад та країни в цілому, та є прикладом для впровадження системи управління відходами в інших регіонах України.

Nestlé та Veolia відновили роздільний збір відходів у Макарові, Нових та Старих Петрівцях

«Після кількамісячної перерви спричиненої початком повномасштабної війни, наша компанія знайшла можливості відновити реалізацію проєкту, незважаючи на усі виклики. Цей крок є не лише ознакою стійкості бізнесу та внеском у благоустрій громад, а також і сигналом відновлення в галузі. Підтримка громад є невід'ємною частиною нашої діяльності та входить до програми Створення спільних цінностей, спрямованої на вирішення глобальних соціальних та економічних проблем», – говорить Володимир Співак, директор з корпоративних комунікацій та зв'язків з громадськістю Nestlé в Україні і Молдові.

Роздільне збирання певних видів відходів упаковки є одним з основних елементів ефективної системи поводження з відходами, що значно зменшує їх кількість на сміттєзвалищах. 

Спільний проєкт компанії Nestlé та Veolia під назвою «Маяк» (Lighthouse) було започатковано у вересні 2020 року для реалізації принципів розширеної відповідальності виробників товарів в упаковці та як приклад дбайливого ставлення до навколишнього середовища задля сталого та успішного розвитку громад. 

Nestlé та Veolia відновили роздільний збір відходів у Макарові, Нових та Старих Петрівцях

Крім проєктів з відповідального поводження з відходами та піклування про навколишнє середовище компанія Nestlé з першого дня війни надає гуманітарну допомогу необхідними продуктами харчування та напоями для українців та їхніх домашніх улюбленців. Компанія вже передала 4200 тонн продукції на суму понад 12 млн швейцарських франків (480 млн грн.) для підтримки українців як всередині країни, так і в сусідніх державах де перебувають українські біженці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: