fbpx
Сьогодні
19:42 10 Гру 2022

У Києві відкрили безпечний простір для жінок та дівчат "Вільна"

8 грудня у Києві розпочав роботу безпечний простір для жінок та дівчат "Вільна". У фокусі – турбота про жінок та дівчат, їхнє фізичне та психологічне відновлення, розкриття творчого потенціалу.

"Вільна" пропонує низку активностей для цікавого дозвілля, активної соціалізації, нових можливостей кар'єрного розвитку. Простір забезпечений електроенергією, тож жінки можуть приходити сюди працювати, вчитися або займатися іншими важливими справами.

Проект запущено ГО "Інноваційні соціальні рішення", за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансування Великої Британії.
Адреса простору "Вільна" у Києві: вул. Антоновича, 33-В, БЦ "Махім", 6 поверх, офіс 18.

Графік роботи: середа – неділя, з 11:00 до 20:00

Простір "Вільна" в Києві – перший в мережі, яка охопить найбільші українські міста. У грудні очікується відкриття в Ірпені, Львові, Ужгороді, Сумах, Чернівцях, Дніпрі, Одесі, Харкові та Херсоні.

Хайме Надаль, представник UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, зазначив: "Вже багато років ми разом з партнерами і представниками уряду на місцевому та регіональному рівні розвиваємо сервіси підтримки жінок. Сьогодні через війну в Україні життя мільйонів жінок зруйновано. А внутрішньо переміщеним особам дуже непросто починати все з чистого аркуша. Ми створили простір "Вільна", щоб будь-яка жінка або дівчина мала для себе безпечну зону, місце, щоб перепочити від турбот, відбудувати своє життя і бути щасливою знову".

Відкриття простору "Вільна" відвідали Тетяна Гузенко – начальниця управління з питань гендерної рівності Департаменту соціальної політики, Тетяна Зотова – керівниця Київського міського Центру ґендерної рівності, запобігання та протидії насильству, Наталія Ібрагімова – керівниця Київського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

У виступах вони підкреслили важливість сервісів для жінок і дівчат, які через війну стали ще більш вразливими і потребують підтримки.
Ольга Веселовська та Анастасія Ляднева, директорки ГО "Інноваційні соціальні рішення", зазначили: "За підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні ми вже десять років запускаємо сервіси для жінок. Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги, мережі притулків, денних центрів, кризових кімнат – дуже важлива частина нашої роботи. Ми плануємо розвивати й інші сервіси, які допоможуть українкам віднайти себе, втілити свої ідеї та реалізуватися".

"Вільна" – це безпечний простір, де кожну жінку і дівчину, що перебуває у складній життєвій ситуації, вислухають і зрозуміють. Адміністраторка, психологиня та соціальна працівниця завжди готові проконсультувати жінок та надати інформацію щодо доступних сервісів підтримки.

У календарі заходів простору "Вільна" заплановані групові та індивідуальні сесії з психологом, кар'єрні сесії, зустрічі з експертками у сфері здоров'я тощо.

Анонси заходів будуть доступні на фейсбуці тут і тут.

Програму простору "Вільна" представили спікерки: Анна Кушнерук, психоаналітикиня, директорка "Femme.Automne.Psychanalyse", Світлана Лупіч, лікарка, акушерка-гінекологиня вищої категорії, Катерина Любова, сертифікована тренерка з усвідомленого фітнесу, Валентина Хамайко, телеведуча "Сніданок. Вихідний" на каналі 1+1.

Після офіційної частини гості простору змогли взяти участь у майстер-класі з малювання та більше дізнатися про послуги і майбутні заходи.
Ініціатива реалізується в межах гуманітарного реагування UNFPA за підтримки Урядів Великої Британії, Канади, Данії, підтримки американського народу (USAID), а також CERF та Ukraine Humanitarian Fund.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: