fbpx
Сьогодні
20:56 08 Гру 2022

Зеленський звернувся до Словаччини з закликом визнати росію державою-спонсором тероризму

Фото: ОПУ

Україна сподівається, що Словаччина визнає росію державою-спонсором тероризму на національному рівні.

Про це заявив президент України Володимира Зеленського.

У повідомленні говориться:"Україна очікує на визнання рф державою-спонсором тероризму з боку країн-членів ЄС на національному рівні, як це нещодавно зробив Європейський парламент".

Зеленський подякував за вагому підтримку України міністру закордонних та європейських справ Словаччини Растиславу Качеру. Президент поінформував словацьких урядовців про наслідки масованих ракетних ударів Росії по об'єктах цивільної енергетичної інфраструктури та про допомогу, якої потребує Україна для відновлення енергопостачання.

В Офісі Президента додали: "Також було наголошено на важливості якнайшвидшого схвалення 9-го пакета санкцій ЄС щодо рф".

Довідка

Верховна Рада закликала держави світу визнати росію країною-спонсором тероризму, а також усунути її зі складу ООН та реформувати організацію.

Парламентська асамблея Ради Європи стала першою міжнародною організацією, яка визнала правлячий у росії режим терористичним.

Європарламент вже схвалив резолюцію про оголошення рф державою-спонсором тероризму та державою, яка застосовує засоби тероризму.

Парламентська асамблея НАТО також визнала росію державою-терористом та закликала створити спецтрибунал для покарання росіян.

Рубрика:
Світ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: