fbpx
Сьогодні
22:13 03 Гру 2022

Залужний провів телефонну розмову з Міллі щодо ситуації на фронті

English version here

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний під час телефонного спілкування з Головою об'єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі поділився оцінками ситуації на фронті та безпекових ризиків, які несуть масовані ракетні удари росії.

Про це Залужний повідомив у Фейсбуці.

"Провів телефонну розмову з Головою об'єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Подякував за значні зусилля, які генерал Міллі особисто, Міністр оборони Остін та Президент Байден докладають для забезпечення потреб Сил оборони України у відсічі російської повномасштабної агресії. Поділився оцінками ситуації на фронті та безпекових ризиків, що їх несуть масовані ракетні удари росії", – повідомив Головнокомандувач ЗСУ.

Він також відзначив, що деталізував запити України в озброєнні та техніці, системах протиповітряної та протиракетної оборони.

"Запевнив, що попри складні умови ведення бойових дій, ми продовжуємо боротьбу до Перемоги", – додав Залужний.

Довідка

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний під час телефонного спілкування з головою Об'єднаного комітету начальників штабів Сполучених Штатів Америки генералом Марком Міллі 14 листопада заявив, що наша мета – звільнити всю українську землю від російської окупації.

"Ми не зупинимося на цьому шляху за жодних умов. Українські військові не приймуть ніяких перемовин, домовленостей чи компромісних рішень. Умова для переговорів одна – росія має залишити всі захоплені території", – наголосив Залужний.

Рубрика:
Світ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: