Про це сказав перший заступник голови "Укравтодору" Андрій Івко в інтерв'ю Укрінформу.
"За орієнтовними оцінками, державній мережі доріг вже завдано шкоди на 973 млрд гривень. Звісно, це лише приблизна сума, яка стосується лише того, що вдалося підрахувати фахівцям на підконтрольній Україні території", – сказав він.
Він додав, що ця цифра збільшується фактично щодня, адже ракетні та артилерійські обстріли продовжуються та після звільнення територій фахівці служби починають обстеження стану доріг після окупації.
"Загалом інфраструктурних руйнувань зазнали 15 областей. Очевидно, що регіони, які наближені до лінії фронту, потерпіли найбільше. Тому для того, аби повною мірою оцінити шкоду, завдану росіянами, наприклад, в Луганській чи Херсонській області, потрібно звільнити окуповані регіони", – пояснив топменеджер Укравтодору.
Також підкреслив Івко, що українська інфраструктура є другою ціллю ворога після військових об'єктів.
За останніми даними, в Україні пошкоджені понад 25 тис. км доріг, з них 8,8 тис. км – державних. Також зруйновано 326 мостів та шляхопроводів, з них 140 – на автошляхах державного значення.
Водночас державне агентство автомобільних доріг очищує від наслідків бойових дій дороги державного значення та вулиці звільнених міст. Роботи вже виконали на 1440 км та забезпечили проїзд через 61 тимчасову переправу у місцях, де були зруйновані мости.
Минулої доби, 30 березня, на фронті загалом відбулося 171 бойове зіткнення Сил оборони з російськими… Читати більше
Американський президент Дональд Трамп заявив, що глава української держави Володимир Зеленський хоче вийти з угоди… Читати більше
У ніч на 31 березня російські загарбники атакували Харків безпілотниками. Зранку, ворог знову скоїв атаку,… Читати більше
У Київській області 7-річний Гордій Червінський встановив рекорд України з плавання. Хлопчик із синдромом Дауна… Читати більше
росія у відповідь на пропозицію припинення вогню щодня атакує Україну дронами, бомбами, артилерією та балістикою.… Читати більше
У Великій Британії, у графстві Кент, відкрили Центр порятунку левів для утримання тварин, евакуйованих з… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.