fbpx
Сьогодні
22:54 08 Чер 2022

ООН співпрацюватиме з Uber, щоб доставляти гуманітарні вантажі по Україні

Всесвітня продовольча програма ООН (ВПП) та глобальна транспортна платформа Uber оголосили про започаткування партнерства для доставки гумдопомоги по Україні.

Про це повідомляє пресслужба ООН.

Оскільки звичайні вантажівки з гуманітарною допомогою або інші великогабаритні транспортні засоби не можуть дістатися до деяких населених пунктів, розроблено спеціальні онлайн-додатки, які дадуть змогу ВПП краще координувати, відправляти й відстежувати невеликі автомобілі, що доставляють предмети першої необхідності зі складів, ідеться в повідомленні Всесвітньої продовольчої програми.

Зазначається, що завдяки цій співпраці ВПП вже доставила продовольство зі свого складу в Дніпрі.

Виконавчий директор Uber Дара Хосровшахі зазначив, що компанія "дуже рада співпрацювати з ВПП для більш ефективного розподілу надзвичайної продовольчої допомоги по всій Україні".

"Використовуючи нашу технологію, ВПП тепер може планувати, відправляти, відстежувати й керувати поставками за допомогою мережі автомобілів і невеликих фургонів у кінцеві пункти розподілу в радіусі 100 кілометрів від складів ВПП по всій країні", – додав він.

Раніше Uber пожертвував 250 тисяч доларів Всесвітній продовольчій програмі у США для реагування на надзвичайні ситуації в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: