fbpx
Сьогодні
14:16 18 Тра 2022

Сербія прийняла рішення взяти участь у відбудові міст України

Президент Сербії Александар Вучич прийняв вірчі грамоти у нового посла України Володимира Толкача

Про це, як пише ЄП, повідомляє телерадіокомпанія RTS.

До того ж президент Сербії заявив, що його країна братиме участь у відбудові міст України після війни.

Як зазначають, на зустрічі з послом Вучич висловив жаль з приводу ситуації в Україні та поінформував його про позиції уряду Сербії та Ради національної безпеки.

Він підкреслив, що Сербія прагне поважати принципи територіальної цілісності та суверенітету держав як один із основних принципів міжнародного права, що міститься в статуті Організації Об'єднаних Націй.

Глава Сербії наголосив, що поважає територіальну цілісність України.

Вучич подякував Україні за повагу до територіальної цілісності Сербії.

Президент країни повідомив, що Сербія надала найкращі умови для біженців з України, а також усі права на проживання та дозвіл на роботу, згідно з правилами Європейського Союзу.

"Вучич заявив, що Сербія братиме участь у відбудові міст в Україні. Він наголосив, що Сербія та Україна мають можливості розвивати співпрацю в різних сферах, що становлять взаємний інтерес.

І наголосив на необхідності продовження роботи над зміцненням економічних відносин, як тільки ситуація дозволить", наголосили у повідомленні.

Глава Сербії повторив, що його країна, відповідно до своєї послідовної політики, віддана мирному врегулюванню суперечок і в цьому сенсі підтримує всі зусилля, спрямовані на переговори.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: