fbpx
Сьогодні
21:43 14 Тра 2022

Міндовкілля запустило застосунок ЕкоЗагроза

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України запустило офіційний ресурс і мобільний застосунок "ЕкоЗагроза" з даними про загрози довкіллю і можливістю повідомити про екологічні злочини окупантів.

Про це повідомила пресслужба відомства.

"Більшості з нас знайома ситуація, коли після новин про авіаудари по нафтобазах або підрив цистерн із хімікатами починаєш швидко шукати інформацію про екологічну небезпеку поруч. В умовах активних бойових дій на території України та інформаційної війни ми розуміємо, що українцям важливо мати у смартфоні єдине офіційне джерело перевіреної інформації", – пояснив міністр захисту довкілля Руслан Стрілець.

У застосунку на інтерактивній мапі України можна з'ясувати дані моніторингових систем щодо якості повітря та рівня радіаційного забруднення, а також актуальні екологічні загрози, спричинені російськими окупантами.

екозагроза

Фото: facebook.com/EnvironmentalofUkraine

У пресслужбі зазначили, що за допомогою застосунку можна повідомляти про факти екологічних злочинів проти довкілля, якщо ви стали їх свідком. Наприклад, про горіння військової техніки, пожежі у лісі, розлив нафтопродуктів або отруйних речовин у ґрунт чи водойму, викид отруйних речовин (хлору, аміаку, сірководню, синильної кислоти, азотної кислоти) в атмосферу тощо.

У застосунку доступна функція виклику екстрених служб.

"Долучайтеся до лав "екологічного батальйону". Давайте разом виявляти та фіксувати всі злочини проти довкілля, які чинить окупант на нашій землі. Ці дані необхідні для швидкого усунення наслідків, також вони будуть використані для стягнення з РФ усіх завданих Україні збитків. І поки наші військові боронять кордони і бережуть наші життя, ми маємо берегти все те, заради чого вони захищають нашу країну", – наголосив міністр.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: