fbpx
Сьогодні
16:11 30 Бер 2022

Данська мережа меблевих магазинів JYSK повністю виходить з росії

English version here

Данська мережа меблевих магазинів JYSK після того, як тимчасово зачинила магазини в РФ 3 березня, вирішила повністю розірвати бізнес з агресором

Про це повідомила пресслужба компанії.

"Усі магазини JYSK в Росії тимчасово закриті з 3 березня. Сьогодні JYSK оголошує, що закриття буде постійним, і що JYSK повністю виходить з Росії. Після чотирьох тижнів тимчасового закриття магазинів JYSK в Росії стало ясно, що JYSK закриється назавжди і повністю покине Росію", йдеться у заяві.

Президент і генеральний директор JYSK Ян Бьоґ зазначив, що компанія приїхала в рф з величезними пропозиціями для росіян.

"Ми приїхали в росію з бажанням надати вигідну пропозицію населенню рф, і почали роботу з гарним стартом.

Однак у нинішній ситуації команда менеджменту та наші власники не бачать альтернативи як закриття діяльності в росії", наголосив він.

Починаючи з 31 березня, магазини JYSK в Росії тимчасово відкриються, щоб здійснити розпродаж товарів.. Після того магазини будуть закриті назавжди.

Співробітники JYSK отримають заробітну плату відповідно до місцевих правил у рамках закриття.

Нагадуємо, данська меблева мережа Jysk слідом за IKEA 3 березня вирішила призупинити роботу в РФ та закрити всі 13 магазинів на території країни.

Мережа Leroy Merlin, що входить до французької групи Adeo, продовжить працювати на російському ринку попри розпочату агресором війну, і планує ще й розширитися завдяки виходу IKEA та JYSK.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: