fbpx
Сьогодні
19:59 29 Жов 2021

Савченко отримала підозру через фальшивий COVID-сертифікат

Очільник Міністерства внутрішніх справ Денис Монастирський повідомив, що екснардепці Надії Савченко та її сестрі Вірі вручили підозру за використання підробленого COVID-сертифікату, з яким вони намагалися потрапити в Україну.

Про це Монастирський повідомив у Facebook.

Він наголосив, що всі, хто порушує закон, мають бути готові понести відповідальність. Навіть якщо це Герой України, екснардеп, чи просто громадянин.

"Всі, хто задумується купити такі підроблені сертифікати, ПЛР-тести чи зробити їхню копію в спеціалізованих програмах – пам'ятайте, одне таке рішення залишить відбиток на всьому вашому майбутньому. Подумайте, скільки виникатиме проблем з роботодавцями, які бачитимуть, що ви раніше судимі? Вже не кажучи про інші труднощі, які можуть супроводжувати вас по життю через одне таке рішення", – написав міністр.

Монастирський нагадав, що по всій країні працюють спеціальні мобільні групи, які перевіряють на справжність COVID-сертифікати та ПЛР-тести. Прикордонники використовують спеціальне обладнання, яке виявляє такі фейкові документи.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: