fbpx
Сьогодні
15:09 16 Вер 2021

Перед ліквідацією ДАБІ видала 400 дозволів на будівництво, - Могильний

Протягом останніх двох тижнів свого існування ДАБІ працювала без вихідних та видала понад 400 дозволів на будівництво. Для прикладу, за попередні 8 місяців інспекція видала 1621 дозвіл.

Про це повідомляє експерт з містобудування Георгій Могильний, передає Рубрика.

Зокрема, ДАБІ дозволила будувати житловий комплекс на понад 1600 квартир на території Національного авіаційного університету в Києві. У 14 будинках нового ЖК побудують 1659 квартир загальною площею 107,3 тисячі квадратних метрів.

За словами Могильного, будівництво є незаконним і суперечить Генплану – це зазначається й у виданих в 2014 році містобудівних умовах та обмеженнях.

"А самі МУО Целовальник [Сергій Целовальник, очолював Департамент містобудування та архітектури КМДА до 2015 року – ред.] видав по типовій для тих часів схемі – авансом із вимогою врахувати забаганки забудовника у новому Генплані Києва, якого досі немає", – коментує експерт.

Генеральним підрядником робіт на території студмістечка призначено ТОВ "Атмосфера інжиніринг сістемз". Замовник робіт – сам Національний авіаційний університет.

Також ДАБІ видала дозвіл на будівництво багатоповерхового "храмового комплексу" з апартаментами біля метро "Славутич".

Довідка

В Україні з 15 вересня ліквідовано Державну архітектурно-будівельну інспекцію, замість неї роботу почав новий орган – Державна інспекція архітектури та містобудування (ДІАМ).

Рубрика:
Київ Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: