fbpx
Сьогодні
Новини компаній 10:00 07 Вер 2021

Як економити на газі, але не на теплі: компанія 104.ua виводить на ринок власний котел

English version here

Нове рішення — економічний котел — з вересня 2021 року пропонує єдиний сервіс для споживачів газу 104.ua.

Компанія 104.ua виводить на ринок власний газовий котел. Двоконтурний газовий котел 104.ua Model T розроблений спеціально для ринку України: адаптований під державні стандарти якості газу та кліматичні умови країни.

При заміні старого газового котла на 104.ua Model T, споживачі зможуть економити до 40% у споживанні газу. 104.ua гарантують надійність свого котла і дають гарантію 5 років, а також нададуть доступне сервісне обслуговування.

"Котел власної торгової марки 104.ua став логічним продовженням діяльності нашої компанії. Ми виводимо на ринок котел, який очікують споживачі газу. Він економічний і надійний, але при цьому суперкомпактний і тихий", — пояснює керівник відділу продажів 104.ua Аліна Левкович.

Виробник стверджує, що ціна 104.ua Model T буде доступною, а ККД складе 92,1%. При своїх компактних параметрах (У 700мм * Ш 400мм * Г 330мм), котел легко обігріє квартиру або приватний будинок, площею від 35 до 240 метрів квадратних. Серед основних переваг — 14 систем безпеки, захист від замерзання, два режими роботи: еко і комфортний.

Теплообмінники 104.ua Model T виготовлені з міді та нержавіючої сталі. Окремий плюс моделі 104.ua Model T — компактність і низький рівень шуму при роботі, що дозволить встановлювати його навіть на невеликій кухні, інтегруючи в сучасні дизайнерські рішення.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про проєкт

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: