fbpx
Сьогодні
11:18 02 Чер 2021

Милованов став новим головою наглядової ради "Укроборонпрому"

міністр розвитку економіки

Президента Київської школи економіки, радника голови Офісу президента одноголосно обрали новим головою наглядової ради "Укроборонпрому".

Про це повідомляє прес-служба держконцерну у Фейсбук, передає Рубрика.

"Вчора, 1 червня, відбулося засідання оновленого складу наглядової ради Укроборонпрому, на якому Тимофія Милованова одноголосно було обрано новим головою.

У засіданні взяли участь усі члени наглядової ради, а також керівництво концерну", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на сьогодні наглядова рада Укроборонпрому представлена 5-ма членами.

До вищого керівного органу концерну входять:

  • ерший заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості Валерій Іващенко,
  • ексдиректор Агентства дослідницьких проєктів з оборони (DARPA) Ентоні Дж. Тетер,
  • президент Київської школи економіки Тимофій Милованов,
  • промисловці Олександр Носов та Ростислав Шурма.

"Серед питань, винесених на обговорення, йшлося, зокрема, про потребу у всебічному аналізі життєстійкості підприємств-учасників концерну, розробці корпоративної стратегії реформування Укроборонпрому та його підприємств-учасників, в тому числі стратегії розвитку галузевих об'єднань, які будуть утворені навколо основної номенклатури виробництва", – йдеться у повідомленні.

"Реформа Укроборонпрому дозволяє перетворити підприємства державного оборонно-промислового комплексу на господарські товариства в максимально короткі терміни. Це автоматично відкриє доступ до капіталу, інвестицій та міжнародного трансферу технологій.

Ми не маємо права не скористатися шансом на фінансово-економічне оздоровлення підприємств Укроборонпрому, якщо корпоратизація у перспективі дозволить оснастити нашу армію новітніми високотехнологічними та наукоємкими зразками озброєння та військової техніки", – заявив про важливість ухвалення законопроєкту №3822 у другому читанні голова наглядової ради Укроборонпрому Тимофій Милованов.

До повноважень наглядової ради Укроборонпрому належить, зокрема, затвердження стратегії розвитку та напрямів діяльності концерну, а також здійснення контролю за виконанням концерном та його учасниками покладених на них завдань у сфері оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва.

Нагадаємо, 21 травня президент Володимир Зеленський увів до складу Наглядової ради держконцерну "Укроборонпром" радника голови ОП Тимофія Милованова, колишнього члена наглядової ради банку "Січ" Олександра Носова і директора АТ "Геліос" Ростислава Шурму, а також виключив зі складу Володимира Горбуліна.

За день до цього, тобто 20 травня, дочірнє підприємство "Спецтехноекспорт" (входить до концерну "Укроборонпром")  уклало угоду з ТОВ "Київська школа економіки та менеджменту" про послуги з проведення ринкових досліджень вартістю 1,68 млн грн.

Журналісти звернули увагу, що замовлення Київській школі економіки зробили за день до того, як президента КШЕ Тимофія Милованова ввели до складу наглядової ради "Укроборонпрому".

Після цього Тимофій Милованов викликав на дебати журналіста Юрія Бутусова, котрий звинуватив його у хабарництві.

Рубрика:
Економіка
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: