fbpx
Сьогодні
16:06 28 Бер 2021

Українські полярники в Антарктиді зафіксували кумедну поведінку пінгвінів: фото

Фото: Yevhenii Prokopchuk

Українським дослідникам полярної станції в Антарктиді вдалося застати сцену пінгвінячих сварок. Цей вид – пінгвіни Аделі – славляться своєю гамірною поведінкою і розбишацтвом.

Цього разу полярникам з української антарктичної станції "Академік Вернадський" вдалося сфотографувати активну та емоційну розмову пінгвінів. Кадри вийшли дуже кумедними та насиченими.

пінгвіни сварка

Фото: Yevhenii Prokopchuk

Автору фото Євгену Прокопчуку вдалося підійти до пінгвінів фактично впритул. Тому всю емоцію птахів вдалося передати на фото. Втім, на жаль, кадрами не передати шуму, з яким розбишаки сваряться.

пінгвіни сварка

Фото: Yevhenii Prokopchuk

"Спілкування між пінгвінами може бути різним. От, наприклад, пінгвіни Аделі, місцеві розбишаки та балагури, з'ясовують відносини дуже емоційно та гучно. Нам вдалося спіймати момент, коли адельки ведуть активну та дружню розмову між собою", – написав Євген Прокопчук.

пінгвіни сварка

Фото: Yevhenii Prokopchuk

Що ж це за пінгвінів Аделі?

Це вид пінгвінів, поширений на всьому узбережжі Антарктиди та антарктичних островах. Морські птахи мають довжину тулуба близько 70 сантиметрів і вагу близько 6 кілограмів.

Свою назву вони отримали завдяки французькому досліднику Дюмону д'Урвію. Він вирішив увіковічнив ім'я своєї дружини Аделі і дав таку назву новому виду. Втім, ці пінгвіни мають сварливий характер і полярники між собою називають їх "адельками".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: