fbpx
Сьогодні
12:00 05 Бер 2021

Вища рада правосуддя без конкурсу призначила заступника голови Державної судової адміністрації

Вища рада правосуддя вирішила призначити Сальнікова Олексія Олександровича заступником Голови Державної судової адміністрації України з 4 березня 2021 року шляхом укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину.

Про це повідомляється на сайті ВРП.

Відповідно до частини третьої статті 31 Закону України «Про державну службу» рішення про призначення на посаду державної служби приймається суб'єктом призначення після проведення співбесіди з кандидатом та підписання з ним контракту про проходження державної служби.

Під час перевірки не виявлено інформації, що перешкоджає призначенню його на посаду, яка передбачає зайняття відповідального або особливо відповідального становища, або посади з підвищеним корупційним ризиком.

Відмітимо, що 4 березня Володимир Зеленський підписав закон щодо відновлення конкурсів на посади державно служби, який було зупинено у квітні минулого року.

Довідка

Сальніков Олексій Олександрович – начальник Територіального управління Державної судової адміністрації України в Миколаївській області. Призначений на посаду наказом ДСА України від 22 жовтня 2019 № 423-к.

Має дві вищі освіти, в 2004 році закінчив Донецький університет економіки і права, спеціальність «правознавство»; Донецький національний технічний університет, спеціальність «Державне управління».

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: