fbpx
Сьогодні
17:08 21 Вер 2020

ЦВК запустила повчальну платформу про вибори

Центральна виборча комісія (ЦВК) запустила повчальну платформу, де кожен виборець зможе перевірити та поглибити знання про вибори.

Як повідомляється на сайті ЦВК, навчання відбувається у формі інтерактивних діалогів із відомими історичними персонажами та супроводжується короткими відеороликами.

У понеділок, 21 вересня, на платформі стане доступним перший ознайомлювальний онлайн-курс "ПРОсто про вибори". Пройшовши його, учасники навчань зможуть дізнатися, навіщо потрібні вибори, які є їх види та як відбуваються вибори в різних країнах світу.

Сайт пропонує ПРОсунуті курси та ПРОсвітницькі матеріали. Є розділ "Поміч: питання та відповіді".

"Уперше за історію існування Центральної виборчої комісії започатковується проєкт такого формату, де ПРОстою мовою роз'яснюється цінність вибору. Наша мета полягає у тому, щоб людина, яка йде на вибори, розуміла важливість свого голосу. Кожен вибір – важливий", – наголосив член ЦВК Андрій Гевко.

"ЦВК: просвіта" – єдиний освітній портал про вибори простою мовою, над розробкою якого працювали понад 30 фахівців. Проект розроблено на запит ЦВК за підтримки проекту Ради Європи "Підтримка прозорості, інклюзивності та чесності виборчої практики в Україні".

Як відомо, на 25 жовтня в Україні заплановані місцеві вибори.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: