fbpx
Сьогодні
17:32 04 Вер 2020

З затонулого біля Одеси танкеру Delfi знову стався розлив нафтопродуктів

З танкеру Delfi ("Делфі"), який зазнав аварії біля берегів Одеси торік восени, знову стався розлив нафтопродуктів.

Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований на своїй сторінці у Facebook.

"Вчора фахівці Державної екологічної інспекції Одеської області, обстежуючи акваторію біля затонулого судна, помітили плями та сіру плівку сріблястого кольору, загальною площею 70 квадратних метрів. Цей факт зафіксовано в Акті обстеження морської акваторії та відбору проб води в місці забруднення № 144 від 03.09.2020", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що лабораторні дослідження показали перевищення у воді нормованих значень гранично допустимих концентрацій у 5,8 рази. Показник склав 0,29 мг/дм³, що відзначено у відповідному протоколі вимірювань показників складу та властивостей вод.

Мальований додав, що для оперативного усунення забруднення представниками Одеської філії ДП "АМПУ" були проведені невідкладні роботи біля підтопленого танкеру із застосуванням сорбенту.

"Витік нафтопродуктів стався через те, що з судном продовжують проводити роботи з його підняття і стабілізації. Держекоінспекція зможе розрахувати збитки за шкоду довкіллю лише після того, як танкер Delfi остаточно приберуть з акваторії Чорного моря", – резюмував він.

Нагадаємо, 26 серпня затонулий біля Одеси танкер "Делфі" поставили на рівний кіль.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: