У "Слузі народу" розпочали публічні консультації щодо децентралізації
![](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2018/06/835876465584ead688500d2.98880677-840x441-c-1.png)
У фракції «Слуга Народу» вважають, що реформу децентралізації можливо провести до місцевих виборів, тому розпочали публічні консультації щодо законопроєкту.
Про це повідомляє пресслужба політсили.
«Вже у вівторок, 25 лютого, разом із представниками влади, громадськості та експертами ми презентуватимемо план публічних обговорень відповідних змін до Конституції України», — йдеться у повідомленні.
Зазначають, що спочатку це буде цикл зустрічей у регіонах, а згодом відбудеться підсумкова зустріч у Києві. Наприкінці мають сформувати текст змін до Конституції.
Головними темами обговорень стануть, зокрема, повноваження й захист прав місцевого самоврядування та впровадження ефективної форми державного адміністративного нагляду.
Додають, що процес публічних консультацій є «відкритим для долучення».
Нагадаємо, голова партії «Слуга Народу» — перший заступник голови фракції Олександр Корнієнко нещодавно сказав, що реформу децентралізації влади можуть провести до місцевих виборів в Україні, які за законом мають відбутися у жовтні 2020 року.