fbpx
Сьогодні
09:51 25 Гру 2019

Кіберполіція та YouControl підписали меморандум про співпрацю: що це значить

Кіберполіція та компанія YouControl підписали меморандум про співпрацю.

Про це повідомляє сайт Міністерства внутрішніх справ.

Підписання меморандуму відбулося 24 грудня. У поліції очікують, що аналіз великих об'ємів інформації, які проводить YouControl, значно спростить її роботу та пришвидшить терміни розслідування кіберзлочинів.

Начальник Департаменту кіберполіції Олександр Гринчак: "Ми розраховуємо на допомогу приватних організацій, оскільки вони мають можливості та ресурси для аналізу великих об'ємів отриманої інформації. Саме завдяки спільній роботі державних органів та приватних організацій ми зможемо покращити якість надання державних правоохоронних послуг".

Засновник та СЕО компанії YouControl Сергій Мільман у свою чергу зазначив, що надаючи допомогу правоохоронним органам, приватні українські компанії роблять свій вклад у протидію злочинності, що зачіпає не тільки інтереси конкретних компаній, а й загалом громадян усієї країни.

Мільман: "Наші напрацювання дозволять фахівцям на професійному рівні скористатись можливостями відкритих даних – швидше збирати інформацію як про юридичних, так і про фізичних осіб, виявляти зв'язки і використати актуальні дані та аналітику для удосконалення власних систем. Маємо надію, що серед новітніх технічних засобів та технологій, які використовує кіберполіція, належне місце займе і YouControl".

Довідка: YouControl — це аналітична система для комплаєнсу, аналізу ринків, ділової розвідки та розслідувань. Система формує повне досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв'язки між афілійованими особами.

Раніше повідомлялося, що уряд затвердив порядок розгляду скарг про випадки рейдерства – "За 24 години".

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: