fbpx
Сьогодні
16:42 09 Лис 2019

Милованов "знайшов коней" та розповів, якими мають бути власники та директори компаній

Міністр розвитку економіки Тимофій Милованов відвідав філію "Київський племконецентр" ДП "Конярство України".

Про це він написав у Facebook.

"У центрі Броварів, своїми силами відбудовує філію конярства. Максим за більше року свого перебування на посаді пережив спроби відняти землю та підпали, коли ледь вдалося врятувати коней (21 голів). Попри відсутність будь якої фінансової підтримки, він не складає рук, а намагається зробити щось для розвитку філії. Максим не боїться приватизації, а просто працює і з оптимізмом дивиться в майбутнє", – розповідає міністр.

Людина дня. Максим Родіонов – в.о. керівника філії "Київський племконецентр"ДП «Конярство України».В центрі Броварів, своїми силами відбудовує філію конярства. Максим за більше року свого перебування на посаді пережив спроби відняти землю та підпали, коли ледь вдалося врятувати коней (21 голів). Попри відсутність будь якої фінансової підтримки, він не складає рук, а намагається зробити щось для розвитку філії. Максим не боїться приватизації, а просто працює і з оптимізмом дивиться в майбутнє. За 1рік та 2 місяці він та його співробітники відбудували половину конюшні. Після підпалів – вони знову відбудували. Розчистили землю за рік. Заготовляють своє сіно. Почали вирощувати інших тварин. Тренують дітей їздити на конях. Готують коней до змагань. Приватизація має зробити таких людей як Максим власниками та директорами компаній, надати їм належне фінансування та інвестиції, та розвинути Конярство в Украіні.

Posted by Тимофей Милованов on Saturday, November 9, 2019

Він зазначив, що за 1 рік та 2 місяці Максим та його співробітники відбудували половину конюшні.

"Після підпалів – вони знову відбудували. Розчистили землю за рік. Заготовляють своє сіно. Почали вирощувати інших тварин. Тренують дітей їздити на конях. Готують коней до змагань. Приватизація має зробити таких людей як Максим власниками та директорами компаній, надати їм належне фінансування та інвестиції, та розвинути Конярство в Україні", – пише Милованов.

Раніше Милованов заявив, що піде "шукати коней" та 70 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: