22:09
23 Тра 2019
Ще один мер вирішив приєднатися до партії Кернеса та Труханова
![](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2019/05/Mer-Uzhgoroda-Bogdan-Andriyiv-840x441-c-1.jpg)
Мер Ужгорода Богдан Андріїв заявив, що вирішив приєднатися до партії, яку створюють харківський міський голова Геннадій Кернес та мер Одеси Геннадій Труханов.
Про це чиновник написав у Facebook.
«Друзі, я вирішив долучитися до команди політичної сили, яку найближчим часом спільно з мером Одеси буде розбудовувати міський голова Харкова Геннадій Кернес», — зазначив він.
За його словами, у парламенті має бути сильне представництво місцевого самоврядування, а народними депутатами повинні обиратися фахівці, які знають проблеми на місцях і вміють їх вирішувати.
Раніше повідомлялося, що Кернес і Труханов створюють спільну партію, так звану "партію мерів".
Також стало відомо, що Коломойський консультує "партію мерів".