fbpx
Сьогодні
20:24 01 Бер 2019

Можливість для молоді: на Донеччині вперше відбудеться регіональний відбір на програму Фонду Богдана Гаврилишина

У Слов'янську на Донеччині вже у цю неділю відбудеться презентація програми Фонду Богдана Гаврилишина.

У неділю, 3 березня о 18:00, у Слов'янську у Платформі ініціатив «Теплиця» (за адресою вулиця Торська, 4) відбудеться презентація відомої на всю Україну програми Фонда Богдана Гаврилишина для молоді (вік учасників, які можуть взяти участь – 20-35 років).

Ключова особливість цієї програми:

  • безкоштовне навчання (локальна школа, яка вперше цього року відбудеться на Донеччині)
  • можливість найстараннішим учасникам поїхати у навчальну поїздку в одну з європейських країн

Сама школа відбудеться у Слов'янську в кінці квітня-початку травня, але для участі у ній до 14 березня потрібно заповнити анкету на участь (https://goo.gl/HFVmQ2).

Усі деталі та секрети успішного проходження розкаже у неділю координатор регіональної школи Анастасія Бойко.

Участь у програмі та можливість поїхати у навчальну поїздку в одну з шести країн Європи – повністю безкоштовні для учасників.

«МОЛОДЬ ЗМІНИТЬ УКРАЇНУ» – ключова програма Фонду родини Богдана Гаврилишина. Вона була заснована всесвітньо відомим економістом та візіонером Богданом Гаврилишиним у 2012 році та, станом на сьогодні, має більше ніж 640 випускників.

ЦІЛЛЮ ПРОГРАМИ Є підтримка активних, етичних, патріотичних молодих українських професіоналів, які складуть критичну масу молоді, яка здійснить трансформацію України в ефективну демократичну країну.

ДЛЯ КОГО ПРОГРАМА:

  • Молодь віком 20-35 років;
  • Представники місцевих органів влади та самоврядування, громадські активісти, представники соціально-відповідального бізнесу та медіа;
  • Мають ідеї проектів місцевого розвитку;
  • Володіють іноземними мовами (оскільки учасники в разі успішного проходження перших етапів програми матимуть змогу участі у навчальній поїздці до європейської країни, знання англійської мови є важливим критерієм відбору).

ЕТАПИ ПРОГРАМИ:

І. Локальні школи МЗУ.

Місцеві модулі відбудуться 19-20 квітня, 3-4 та 17-18 травня у наступних містах:  Біла Церква, Дніпро, Івано-Франківськ, Житомир, Луцьк, Одеса, Слов'янськ, Умань, Харків та Чернівці.

Учасники програми отримають знання по темах соціальних інновацій в сфері державного управління та проектного менеджменту. Інтенсивне модульне навчання з поєднанням теорії, практичних кейсів та індивідуальної роботи над проектами допоможе учасникам підготувати і одразу ж реалізовувати власні ідеї місцевого розвитку. Спікерами школи є запрошені експерти національного рівня, регіональні експерти/лідери думок, ментори асоціації «Молодь змінить Україну».

ІІ. Втілення проектів місцевого розвитку (червень – липень 2019 року).

Цей етап передбачає реалізацію проектів місцевого розвитку, які були розроблені учасниками з застосуванням знань, отриманих на навчальних модулях. Менеджери програми відслідковують впровадження проектів та визначають найуспішніші з них. Переможці програми отримають навчальну поїздку впродовж тижня в одну з країн Європи або підтримку у вигляді мікро-грантів.

Пропоновані напрямки проектів:

– розвиток самоврядування та органів самоорганізації;

– формування нової ідентичності та ребрендингу міста/ громади;

– розбудова інфраструктури соціальних інновацій;

– сприяння зростанню довіри та соціальної згуртованості;

– активізація соціального підприємництва;

– розвиток сектору креативних індустрій.

ІІІ. Навчальна поїздка до європейської країни для найуспішніших учасників програми (тривалість – 1 тиждень, осінь 2019).

Найбільш активні учасники, які відповідатимуть усім вимогам програми, у вересні-жовтні 2019 року зможуть відвідати одну з шести країн Європи: Австрія, Німеччина, Норвегія, Швейцарія, Швеція та Польща. Сформовані у групи з 5-6 осіб  впродовж тижня вивчатимуть європейський досвід, а по приїзді ділитимуться з громадськістю результатами свого дослідження.

Обов'язковою умовою є поширення отриманих знань через ЗМІ, друк аналітичних статей, інтерв'ю на радіо та телебаченні про висновки після поїздки.

Результати усіх трьох етапів будуть представлені на щорічній конференції для учасників 7 грудня 2019 року.

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОГРАМИ:

Участь молодих регіональних лідерів у програмі «Молодь змінить Україну» дозволить їм отримати нові знання та систематизувати їх для практичного застосування в межах своїх компетенцій на місцях, отримати фінансову підтримку на старті проекту та прямий доступ до міжнародного європейського досвіду.

Програма допоможе налагодити зв'язки з активістами з інших регіонів України, розширити горизонти та вибудувати широку мережу ділових контактів.

ЯК ПОДАТИСЯ НА ПРОГРАМУ?

  • Уважно заповніть аплікаційну форму програми: https://goo.gl/HFVmQ2
  • Останній термін подачі на програму: 14 березня 2019 року включно.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: