fbpx
Сьогодні 27/10/2020 05:45
20:24 01 Бер 2019

Можливість для молоді: на Донеччині вперше відбудеться регіональний відбір на програму Фонду Богдана Гаврилишина

У Слов'янську на Донеччині вже у цю неділю відбудеться презентація програми Фонду Богдана Гаврилишина.

У неділю, 3 березня о 18:00, у Слов'янську у Платформі ініціатив "Теплиця" (за адресою вулиця Торська, 4) відбудеться презентація відомої на всю Україну програми Фонда Богдана Гаврилишина для молоді (вік учасників, які можуть взяти участь – 20-35 років).

Ключова особливість цієї програми:

  • безкоштовне навчання (локальна школа, яка вперше цього року відбудеться на Донеччині)
  • можливість найстараннішим учасникам поїхати у навчальну поїздку в одну з європейських країн

Сама школа відбудеться у Слов'янську в кінці квітня-початку травня, але для участі у ній до 14 березня потрібно заповнити анкету на участь (https://goo.gl/HFVmQ2).

Усі деталі та секрети успішного проходження розкаже у неділю координатор регіональної школи Анастасія Бойко.

Участь у програмі та можливість поїхати у навчальну поїздку в одну з шести країн Європи – повністю безкоштовні для учасників.

"МОЛОДЬ ЗМІНИТЬ УКРАЇНУ" – ключова програма Фонду родини Богдана Гаврилишина. Вона була заснована всесвітньо відомим економістом та візіонером Богданом Гаврилишиним у 2012 році та, станом на сьогодні, має більше ніж 640 випускників.

ЦІЛЛЮ ПРОГРАМИ Є підтримка активних, етичних, патріотичних молодих українських професіоналів, які складуть критичну масу молоді, яка здійснить трансформацію України в ефективну демократичну країну.

ДЛЯ КОГО ПРОГРАМА:

  • Молодь віком 20-35 років;
  • Представники місцевих органів влади та самоврядування, громадські активісти, представники соціально-відповідального бізнесу та медіа;
  • Мають ідеї проектів місцевого розвитку;
  • Володіють іноземними мовами (оскільки учасники в разі успішного проходження перших етапів програми матимуть змогу участі у навчальній поїздці до європейської країни, знання англійської мови є важливим критерієм відбору).

ЕТАПИ ПРОГРАМИ:

І. Локальні школи МЗУ.

Місцеві модулі відбудуться 19-20 квітня, 3-4 та 17-18 травня у наступних містах:  Біла Церква, Дніпро, Івано-Франківськ, Житомир, Луцьк, Одеса, Слов'янськ, Умань, Харків та Чернівці.

Учасники програми отримають знання по темах соціальних інновацій в сфері державного управління та проектного менеджменту. Інтенсивне модульне навчання з поєднанням теорії, практичних кейсів та індивідуальної роботи над проектами допоможе учасникам підготувати і одразу ж реалізовувати власні ідеї місцевого розвитку. Спікерами школи є запрошені експерти національного рівня, регіональні експерти/лідери думок, ментори асоціації "Молодь змінить Україну".

ІІ. Втілення проектів місцевого розвитку (червень – липень 2019 року).

Цей етап передбачає реалізацію проектів місцевого розвитку, які були розроблені учасниками з застосуванням знань, отриманих на навчальних модулях. Менеджери програми відслідковують впровадження проектів та визначають найуспішніші з них. Переможці програми отримають навчальну поїздку впродовж тижня в одну з країн Європи або підтримку у вигляді мікро-грантів.

Пропоновані напрямки проектів:

– розвиток самоврядування та органів самоорганізації;

– формування нової ідентичності та ребрендингу міста/ громади;

– розбудова інфраструктури соціальних інновацій;

– сприяння зростанню довіри та соціальної згуртованості;

– активізація соціального підприємництва;

– розвиток сектору креативних індустрій.

ІІІ. Навчальна поїздка до європейської країни для найуспішніших учасників програми (тривалість – 1 тиждень, осінь 2019).

Найбільш активні учасники, які відповідатимуть усім вимогам програми, у вересні-жовтні 2019 року зможуть відвідати одну з шести країн Європи: Австрія, Німеччина, Норвегія, Швейцарія, Швеція та Польща. Сформовані у групи з 5-6 осіб  впродовж тижня вивчатимуть європейський досвід, а по приїзді ділитимуться з громадськістю результатами свого дослідження.

Обов'язковою умовою є поширення отриманих знань через ЗМІ, друк аналітичних статей, інтерв'ю на радіо та телебаченні про висновки після поїздки.

Результати усіх трьох етапів будуть представлені на щорічній конференції для учасників 7 грудня 2019 року.

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОГРАМИ:

Участь молодих регіональних лідерів у програмі "Молодь змінить Україну" дозволить їм отримати нові знання та систематизувати їх для практичного застосування в межах своїх компетенцій на місцях, отримати фінансову підтримку на старті проекту та прямий доступ до міжнародного європейського досвіду.

Програма допоможе налагодити зв'язки з активістами з інших регіонів України, розширити горизонти та вибудувати широку мережу ділових контактів.

ЯК ПОДАТИСЯ НА ПРОГРАМУ?

  • Уважно заповніть аплікаційну форму програми: https://goo.gl/HFVmQ2
  • Останній термін подачі на програму: 14 березня 2019 року включно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
Завантажити ще
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: