fbpx
Сьогодні
Фото 12:07 14 Січ 2019

Дизайнер розробив офісні меблі, які імітують перебування в ліжку

Фото Dezeen

Дизайнер Джеффрі Паскаль створив колекцію офісних меблів, які дозволяють працівнику відчути себе в ліжку, але водночас дають змогу зручно працювати.

Паскаль під час свого навчання в Академії дизайну Ейндховена зіткнувся з тим, що йому доводилося займатися роботою за незручним столом. Коли він спробував робити це з ліжка, то відчув явні переваги цієї позиції. Так з'явилась колекція під назвою "Grefeiophobia" – пов'язана зі страхом столів.

"Коли я працюю за столом і сиджу на стільці, у мене завжди з'являється відчуття, що мене змушують працювати, що я повинен це робити. Я відчуваю стрес і тиск, що не робить мене більш продуктивним, швидше навпаки. Але коли ви лежите в ліжку, ваше ставлення до роботи змінюється, ви відчуваєте себе комфортно, стаєте менш напруженим і більш зосередженим", – пояснює свій задум Паскаль.

Меблі розробляли за таким самим принципом, як у NASA для астронавтів – щоб підтримувати тіло в умовах невагомості.

Вони складаються з каркасу та подушок з піни різної щільності, які дозволяють розподілити вагу тіла на кілька різних точок опори.

Перше ліжко-крісло Besk розроблене для роботи за ноутбуком сидячи. Воно складається з трьох модулів – для підтримування спини, для сидіння і під ноги. Паскаль каже, у ньому зручно працювати до трьох годин поспіль.

мебель для офиса

Фото Dezeen

Друге крісло – Triclinium Gum – для роботи у положення на боці. Крісло складається з похилого каркасу з матрацом, столиком та подушок для рук та ніг. Максимально зручно у ньому працювати недовго, близько 30 хвилин.

мебель для офиса

Фото Dezeen

Третє крісло-ліжко The Flying Man призначене для роботи саме лежачи на животі. Воно складається з трьох частин – для ніг підтримки ніг, тулуба та ноутбука. Паскаль пропонує у такому кріслі проводити останню годину робочого дня.

мебель для офиса

Фото Dezeen

Паскаль також зауважив і негативні моменти такої роботи – залишатися весь вдень в ліжку погано і з погляду гігієни, і для сну. Не працювати у спальній зоні – загальновідоме правило ефективності, каже винахідник. Тому у своїх меблях він поєднав плюси роботи за столом та у ліжку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: