fbpx
Сьогодні
14:03 17 Жов 2018

"Віце-прем'єра" Криму затримали у Москві за хабар

Співробітники правоохоронних органів Росії затримали в Москві "заступника голови Ради міністрів" окупованого Криму Віталія Нахлупіна.

Про це повідомляє Інтерфакс із посиланням на іншого "віце-прем'єра Криму" Ігоря Михайличенко.

"17 жовтня 2018 року правоохоронними органами Російської Федерації у місті Москві за підозрою у вчиненні злочинів відповідно до статті 290 КК РФ (отримання хабара – ред.) був затриманий Нахлупін Віталій Германович. У даний момент проводяться слідчі дії, у рамках слідства інформація не розголошується", – сказав Михайличенко.

За його словами, слідчі дії проводяться в комітетах конкурентної політики і дорожнього господарства окупованого Криму, службі капітального будівництва, компаніях "Крымгазсети" і "Крымэнерго".

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

Рубрика:
Світ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: