fbpx
Сьогодні
13:51 04 Жов 2018

Очільником автодору на Луганщині став екс-глава проросійської партії "Русь", - журналіст

Очільником Служби автомобільних доріг у Луганській області призначено Юрія Бережного, який раніше був головою проросійської партії "Русь", яку пов'язують з криміналітетом.

Про це повідомляє журналіст Дмитро Снєгирьов для видання"ЮА Інфо".

За інформацією прес-служби, згідно з наказом в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака від 28.09.2018 (№ 313-К) начальником Служби автомобільних доріг у Луганській області призначено Юрія Миколайовича Бережного.

До свого призначення Юрій Бережний з 7 серпня 2018 року обіймав посаду заступника начальника з ремонту, експлуатаційного утримання автомобільних доріг Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Також він пише, що Бережний у 2006-2010 роках очолював міську проросійську організацію "Русь" в місті Луганську.

До початку війни на Донбасі Бережний в Луганську працював в команді регіоналів Пристюка-Голенко: з 2010 року був директором обласного комунального підприємства "Регіональне агентство сприяння інвестиціям".

У серпні 2013 його призначили начальником управління зовнішньоекономічної діяльності обласної державної адміністрації.

Журналіст пише, що партія "Русь" була проектом російського кримінального авторитета Максима Курочкіна, який був арештований в Україні в 2007 році за звинуваченням у здирництві, а потім убитий снайпером.

До своєї загибелі Курочкін фінансував як ПСПУ Наталії Вітренко, так і "Русь".

За інформацією місцевих джерел, партію "Русь" в Луганській області курував місцевий кримінальний авторитет Леонід Сохранний на псевдо "Білорус".

У програмних документах парті "Русь" йдеться про встановлення з Росією двосторонніх відносин, побудованих виключно на принципах рівності, партнерства та добросусідства.

У віддаленому майбутньому побудова конфедеративного об'єднання з державами Східної та Північної Європи, які в силу історичної традиції поділяють цінності, проголошені програмою партії "Русь".

На інформаційному порталі Фонду "Русский мир" є інформація про Партію "Русь" керівником якої є Бережний Юрій Миколайович.

"Показово, що призначення Бережного Ю. відбулося з погодження Луганської облдержадміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації", – зазначає Снєгирьов.

До свого призначення останній пройшов усі необхідні перевірки.

Журналіст нагадав, що перед загибеллю волонтер  "Ендрю" Галущенко дав інтерв'ю, в якому розкритикував ідею запуску логістичного центру для жителів окупованих районів Луганської області. За його словами, торгівлею будуть займатися люди, які вже давно контролюють цей бізнес в регіоні.

"Я думаю, це будуть фірми, наближені до пана Юрія Юрійовича. Хто знає, той зрозуміє, про кого я… До пана генерал-лейтенанта. Цих дві незмивних говн*ца давно тут сидять і все контролюють", – сказав тоді волонтер.

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: