fbpx
Сьогодні
20:41 29 Вер 2018

"Війна все змінила": Порошенко наголосив, що не має і не може мати бізнесу в Росії

Фото АПУ

Президент Петро Порошенко наголошує, що не має і не може мати бізнесу в Росії.

Про це він заявив у суботу на відкритті Х міжнародного економічного форуму в Харкові, пише УП.

"У мене був бізнес в Росії до війни, але війна все змінила. І тепер я хочу, щоб усі почули – у Порошенка бізнесу в Росії немає і бути не може. Ні аграрного, ні паточного, ніякого іншого", – сказав президент.

"Я не виправдовуюся, а навпаки, я напряму звинувачую своїх політичних опонентів в Україні у відвертій брехні, чорному піарі, підіграванні російській пропаганді, дуже добре скоординованій, в жадобі за будь-яку ціну прийти до української влади", – підкреслив він.

Порошенко зазначив, що після анексії Криму Росія конфіскувала в нього Севастопольський морський завод.

"Де-факто його в мене немає, але окупантам дарувати його ніхто не збирається. І я щоразу маніфестую це, вносячи це в свою електронну декларацію", – пояснив він.

"Окрема історія – Липецька кондитерська фабрика. За наказом Путіна вона з перших днів війни була заарештована. Для чого? Щоб її не можна було ні продати, ні передати. Це технологія. Він навмисно блокував її продаж, аби дати українській опозиції підстави звинувачувати мене в наявності Липецької фабрики. Опозиція все зрозуміла, але пас від Кремля прийняла", – вважає Порошенко.

Він підкреслив, що Липецька фабрика "Рошен" закрита і не буде запущена.

"А щодо "Рошена", то ще в 2016 році я передав його в довірчу власність Ротшильду, і сотні мільйонів на рік "Рошен" перераховує на підтримку української армії", – сказав президент.

Порошенко також згадав, що днями компанія, яка управляє його активами, змогла домовитися про продаж "Кузні на Рибальському".

"Оскільки це підприємство об'єктивно не може не грати помітної ролі у зміцненні обороноздатності держави…, хочу повною мірю уникнути конфлікту інтересів, тому хай у нього буде інший власник. Але власник має бути вітчизняний", – підкреслив він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: