fbpx
Сьогодні
16:53 10 Тра 2018

Книга рекордів Гіннеса: 49 рекордів українців потрапили до списку

Впродовж року в Україні вже зареєстрували 480 національних рекордів. При цьому до Книги рекордів Гіннеса за весь час внесено 49 рекордів українців.

Про це розповіла керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова, передає УНН.

"Впродовж року у нас зареєстровано 480 рекордів. Якщо ми подивимось по статистиці, самих лише заявок майже в 5 разів більше", – наголосила вона.

Лише п'ята частина з зареєстрованих заявок доходить до реалізації, тому що українці є дуже амбітною нацією, проте бажання і можливості дуже відрізняються, пояснила Вєтрова.

"До Книги рекордів Гіннеса за весь час внесено 49 рекордів. Це українці, які змогли показати те, що не зміг зробити ніхто в світі, і для нас це вже не є якась сенсація. Фіксація світового рекорду відбувається щороку. Цього року ми вже маємо кілька світових рекордів", – сказала вона.

Національний реєстр фіксує міжнародні рекорди як самостійно, так і у співпраці зі світовою організацією.

"Ми відкрили 20 представництв у світі, сьогодні ми відкриваємо свою книгу саме з розділу "Міжнародні рекорди", роблячи тим самим акцент на тому, що українці вже давно вийшли на світову арену досягнень", – зазначила вона.

За словами Вєтрової, цього року українцями вже було подано дуже багато заявок на світові рекорди.

"Цього року також дуже активно розвивається категорія людей похилого віку і категорія дітей. У категорії "діти" наші рекордсмени стають все молодшими – сьогодні ми маємо рекордсменку, якій менше року. Дівчинка-роллер, вона катається на роликових ковзанах. У нас досі не було прецедентів серед дітей, що катаються на роликах в такому ранньому віці", – зазначила голова реєстру рекордів.

Так само не відстають у встановленні рекордів і люди літнього віку.

"У нас є 94-річний тенісист-любитель. Під час реєстрації рекорду він грав в парі з нашим експертом. На цьому рекорді він не зупинився, і торік влітку він спустився на найдовшому в Україні тролеї в Карпатах. Наскільки я знаю, зараз він готує стрибок з парашутом", – розповіла Вєтрова.

Вона зазначила, що з кожним роком в Україні кількість рекордів лише збільшується.

Читайте нас у Facebook та Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: