fbpx
Сьогодні
20:23 08 Тра 2018

Політв’язні: батько Гриба розповів, що до Павла не доходять передачі та листи

Російські слідчі хочуть повністю ізолювати Павла Гриба від суспільства, щоб він визнав звинувачення, яке йому висуває російське слідство.

Про це розповів батько заручника Ігор Гриб, передає UATV.

"Останній раз ми, точніше, моя дружина, бачила Павла, коли їздила на суд. Це було три тижні тому, і бачила вона його буквально 1,5 хвилини. Перед тим як повинно було початися судове засідання, тобто, перед тим, як увійшов суддя, і, як це було у всіх попередніх випадках, зробив судове засідання закритим. Тому що, як вони кажуть, там можуть розглядатися якісь секретні моменти", – говорить батько Павла.

Він переконаний, що це робиться лише з однією метою, щоб повністю ізолювати Павла від суспільства, щоби тиснути на нього, щоб він визнав звинувачення, яке йому висуває російське слідство.

"Ми не отримуємо об'єктивної інформації про стан здоров'я нашого сина. Потрібно як мінімум медичне обстеження, аналізи. Причому, з огляду на хворобу Павла, це має бути повноцінне дослідження, з апаратурою, але такого там немає. Зрозуміло, що російські медики пишуть, що він здоровий", – розповідає Гриб.

До того ж батько Павла зауважив, що до сина нікого не пускають на побачення.

"Практично за всі 9 місяців тільки 3 рази допустили консулів і адвоката. На всі наші прохання та клопотання, щоби мама відвідала сина, отримували негативну відповідь", – розповів батько Павла.

Також він наголосив, що до сина не доходять ані передачі, ані листи.

"За увесь час йому від нас дійшов 1 лист, і ми від нього отримали 1 лист перед Новим роком. Ще дивом потрапив до нього лист від українця зі словами підтримки. Його утримують в інформаційному вакуумі, навіть російські газети йому не передають листів", – сказав Ігор Гриб.

Читайте нас у Facebook та Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: